1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyłączanie konsoli od razu po graniu?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Wrzesień 12, 2018.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Czy nagłe wyłączanie konsoli po graniu w wymagającą grę jest akceptowalne? Ja zawsze zostawiam konsolę na ok. 5 minut w menu po wyjściu z gry. Mam Xbox'a One X, ale to chyba dotyczy też innych sprzętów jak np. PC i inne konsole? Dodam, że mam włączony tryb oszczędny w konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3114
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przy szybkim nagrzewaniu i stygnięciu cyna pracuję i pęka powstają zimne luty, dlatego dobre dla elektroniki jest powolne ochładzanie lecz w tym wypadku gdy konsola cały czas pracuje (instant on) możesz ją uruchamiać i wyłączać raz za razem, to nie ma znaczenia bo jest ona i tak cały czas jest ciepła.

4. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A jeśli używam konsoli w trybie oszczędzania (jakoś nie za bardzo chce, aby konsola była "włączona" gdy nie gram) to dobrym sposobem na to jest powiedzmy po wyjściu z gry zostawić włączoną konsolę w menu na ok. 5-10 min? Często po graniu albo zostawiam konsolę w menu bezczynnie albo oglądam YouTube powiedzmy.

Wczytywanie...

Poleć forum