• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Wyłączanie konsoli od razu po graniu?

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Witam. Czy nagłe wyłączanie konsoli po graniu w wymagającą grę jest akceptowalne? Ja zawsze zostawiam konsolę na ok. 5 minut w menu po wyjściu z gry. Mam Xbox'a One X, ale to chyba dotyczy też innych sprzętów jak np. PC i inne konsole? Dodam, że mam włączony tryb oszczędny w konsoli.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przy szybkim nagrzewaniu i stygnięciu cyna pracuję i pęka powstają zimne luty, dlatego dobre dla elektroniki jest powolne ochładzanie lecz w tym wypadku gdy konsola cały czas pracuje (instant on) możesz ją uruchamiać i wyłączać raz za razem, to nie ma znaczenia bo jest ona i tak cały czas jest ciepła.

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A jeśli używam konsoli w trybie oszczędzania (jakoś nie za bardzo chce, aby konsola była "włączona" gdy nie gram) to dobrym sposobem na to jest powiedzmy po wyjściu z gry zostawić włączoną konsolę w menu na ok. 5-10 min? Często po graniu albo zostawiam konsolę w menu bezczynnie albo oglądam YouTube powiedzmy.

Do góry