Wymiana napedu bez orginalnego klucza

pawelino223

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam otóż pytanie
w kosoli mojego brata pad naped (granie na podróbach plyt a nie na verbatimach) i otóż po przeróbce nie dostałem klucza napędu konsola była przerabiana rok temu. czy da rade wymienić napęd bez klucza ???
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
podrabiane płyty = piraty verbatim = pirat

więc przeczysz sam sobie...

przecież klucz masz w napędzie więc OCB

a i od kiedy klucz jest nieoryginalny?
 

pawelino223

Użytkownik
Użytkownik
pytam się bo bo gdzieś przeczytałem ze
[FONT=Courier New, Courier, mono]Aby napęd zadziałał w twojej konsoli należy do nowego napędu skopiować "klucze" z napędu oryginalnego. W przeciwnym wypadku nowy napęd nie będzie działał.[/FONT]
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Nie da rady wymienić bez klucza,oddaj na gwarę jak masz możliwość jak nie to spróbuj wydobyć klucz jak nie da rady to nic już raczej nie zrobisz.
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
Nie jest tak źle jest gościu co wyciąga klucze z płyty poszukaj na allegro nie z płyty napędu tylko z płyty xboxa
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Posty tych dziwnych speców poprowadziły temat w złą stronę.

Po pierwsze normalnie wyciąga się FW z napędu (lub sam klucz), wkleja się klucz do nowego napędu ze spoofem.
Co do wyciągania klucza można tylko z xenona, który jest bez najnowszych aktualizacji.
 

jimmy84

Świeżak
Świeżak
Witam,

W moim Xbox360 klęka laser chciałbym wymienić DVD rom Samsung na nowy Samsung. Wiem, że napędy posiadają unikalne klucze, które można wyciągnąć i wgrać do nowego napędu. Jednak nie znam się na tym za bardzo i wolałbym prostszą metodę a mianowicie przemianę Logic Board między napędami tak jak to jest pokazane na tych tutorialach:

http://www.youtube.com/watch?v=5XiYSV9ztVU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=T_xSsNmjqKI&feature=channel

Czy jest to możliwe i czy wszystko będzie działać bez zarzutu?


Do obecnego napędu Samsung (ten z padającym laserem), jest wgrany flash ixtreme 1.41!!!. Czy jeżeli podmienię Logic Board z kupionego nowego napędu to będzie wszystko działać? i czy ten nowy napęd z podmienionym Logic Boardem będzie również posiadał ixtreme 1.41?

NIE WIEM CZY TAKA OPERACJA NIE JEST SKUTECZNA W PRZYPADKU TYLKO W PRZYPADKU WYMIANY LOGIC BOARDA NIE FLASHOWANEGO NAPĘDU!!!

Czekam na odpowiedź jesli ktoś juz przeprowadzał taką operację
 

Do góry Bottom