Wymiana napędu by wgrac LT+

Ciapek11

Świeżak
Świeżak
Witam, mam obecnie naped samsunga, kiedys mialem lite ona, ale bylo to za czasow gdy nie mozna go bylo jeszcze flashowac i musialem wymienic naped. Teraz chcialbym sobie wgrac LT+ aby moc pograc w gry z AP 2.5. Rozumiem ze musze wymienic naped na lite ona poniewaz musi byc taki w konsoli w ktorej oryginalnie byl wlasnie lite on. Moze byc to obojetnie jaki lite on?? np taki: KLIK??

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Tak może być obojętnie jaki LiteOn. Na tej aukcji, którą podałeś czeka się trzy tygodnie na napęd, ponieważ idzie zza granicy.

i.T

Użytkownik
Użytkownik
A to nie było takiej opcji, że tylko w "Litkach" należy martwic się o AP25, a hitachi i samsung nie obsługują tych zabezpieczeń.

Oczywiście mogłem coś pokręcić, bo pora już mocno wieczorowa, ale coś mi się obiło o ucho. :)

Ciapek11

Świeżak
Świeżak
wydaje mi sie ze jesli sie ma lite ona zamienionego na samsunga to tez trzeba sie martwic o AP25, bo w samsungu jest fw lite ona :) ale moge sie mylic

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Niestety troche pokreciles. Jesli kolega mial liteona pierwotnie to moze wlozyc za niego obojetnie jakiego liteona lub benq.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Do góry Bottom