Wymiana napedu - potrzeba rady

mk1812

Świeżak
Świeżak
Wpierw chciałbym sie przywitac. Także WITAM WSZYSTKICH na forum, jestem posiadaczem konsolki od miesiaca i dopiero co liznąlem pare pojęć dotyczących przeróbek konsoli. Jednakże dzięki forum udało mi się wymienić napęd spoofem z Benq na Samsunga i wgrac lt 2.01, czytałem żę nie bede mógl odpalac gier xgd3 ale szczerze nie rozumialem o co to chodzi, i teraz widze że był to duży błąd, chciałbym wrócic do benka i mam co do tego kilka pytań:
na wstępie dodam że nie gram na xbox live i o bana nie musze sie martwic.
1. Czy jezeli wymienie naped z powrotem na benq to bede mogl grac w gry xgd3 mimo tego ze wczesniej zrobilem spoof na samka?
2. Czy zeby grac w xgd3 potrzebuje ten sam model benka?
3. I jaki firmware mam wgrać do nowego napedu?

Dziekuje z góry za odpowiedz i przepraszam jezeli byl juz taki temat ale jak szukalem to znalazlem tylko podobne problemy w których nie było odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Jeśli klucz w obu napędach jest ten sam, możesz napęd podmienić.
2. Tak. Potrzebujesz też nagrać je nagrywarką LiteON iHAS ( doczytaj na forum, jest milion wątków )
3. Najlepiej LT3.0
 

mk1812

Świeżak
Świeżak
Wiec jeżeli zamontowałbym benka model VAD6040 a fabrycznie był VAD6038 to nie pomoglaby wymiana? Pytam czysto teoretycznie.
Z nagrywaniem myślę że sobie poradzę, Far Cry 3 w lt 3.0 nagrał się w całości bez problemów, bez IHAS na nagrywarce w laptopie :)))
 

Do góry Bottom