• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Wymiana wentylatora X360 Slim

Alovsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, dorwałem ostatnio X360 Slim 500GB za 200zł (płyta Trinity), problem jest taki, że wentylator w konsoli strasznie terkocze. Chcę wymienić wentylator na be quiet! Pure Wings 2 80mm, będzie pasować do konsoli ? Zależy mi żeby nie było słychać tego terkotania.
Druga sprawa, na Auto mam po 5min temperatury w Aurorze ok 73 stopni, jak uruchomię grę na ok 1h temperatury podskakują do ok 82 stopni. Czy temperatury są normalne ? Czy lepiej w Dashlaunchu zmienić po 65 stopni na GPU/CPU i MEM ?

Jak ktoś zmieniał wentylator to niech napisze jak to u niego szło. Bo mam jeszcze Corsair SP120 ale ten chyba będzie za duży i bez cięcia się nie obejdzie. Zwłaszcza że pure wings 2 za 20zł mogę mieć a SP120 kosztuje 3 razy tyle

Nie wiem czy lepszy, ale jest to wentylator dedykowany do konsoli, więc nie będziesz miał problemu z montażem. Jeśli chcesz możesz kombinować z zamontowaniem bequiet`a, pamiętaj tylko że wentylator w konsoli wyciąga powietrze.

Alovsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, o tym akurat wiem. Jak dostanę wentylator i zmienie to napisze co i jak, gdyby ktoś chciał też wymieniać na przyszłość

Dostałem wentylator, ale będę zmieniał na 92mm, bo zamówiłem 80mm. Przy 80mm i ustawionym wentylatorze na wyciąganiu powietrza, w menu dobija do 70stopni. Natomiast jak odwróciłem wentylator, temperatury spadły o 20 stopni, a podczas grania, temperatury trzymają się w granicach 55stopni. Plus wielki ze wentylator jest cichutki. Nie wiem tylko czy można tak zostawić konsole z wentylatorem zostawionym na wciąganiu. Jeszcze ciekawostka, podłączyłem dla testu 120mm, Corsair SP120 ustawiony na wyciąganie powietrza i temperatury nie przekraczały 50stopni w grach, a wentylatora nie było słychać. Na upartego można zamontować 120mm ale to będzie wymagać ucięcia części obudowy wentylatora. Może kiedyś popróbuje. Teraz zamówię 92mm i powinno być idealnie.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry