Wypożyczalnia gier Kraków

micklz

Świeżak
Świeżak
Witam

Może ktoś wie, czy w Krakowie jest jakaś wypożyczalnia gier. Ewentualnie jakieś centrum konsol, gdzie np; kupuję grę a później wymieniam na jakąś inną za dopłatą.
Ewentualnie na giełdzie mają opcję wymiany gry?

Pozdrawiam
 

Przemo1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wypożyczalnia gier Kraków

O ile sie orientuje w polsce niema czegos takiego jak wypożyczalnia gier :/
 

micklz

Świeżak
Świeżak
Odp: Wypożyczalnia gier Kraków

Kilka w sieci znalazłem.
Najczęściej polega to na wymianie za dopłatą.

http://vipgamer.pl/
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wypożyczalnia gier Kraków

robson.pl
 

micklz

Świeżak
Świeżak
Odp: Wypożyczalnia gier Kraków

karol191 - właśnie o coś takiego mi chodzi. Wielkie dzięki. Jak było by coś takiego w Krakowie - normalnie pos.... bym się ze szczęścia. :D
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wypożyczalnia gier Kraków

micklz napisał:
karol191 - właśnie o coś takiego mi chodzi. Wielkie dzięki. Jak było by coś takiego w Krakowie - normalnie pos.... bym się ze szczęścia. :D
Ja mam szczescie bo od tego sklepu mam 1 km :D i jestem klientem od 3 lat :D
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wypoßyczalnia gier Krakłw

W Polsce nie ma i nie bedzie wypozyczalni, jest to po prostu nieoplacalny i ryzykowny (u mas) interes.
 

micklz

Świeżak
Świeżak
Odp: Wypożyczalnia gier Kraków

W Polsce jest coś w rodzaju wypożyczalni. Działa to na zasadzie: kupujesz orginał, później wymieniasz go na inną grę za dopłatą.
Później podam linki do takich "wypożyczalni". Najwięcej jest ich w W-wie.
W Krakowie już jedną znalazłem. Jeszcze muszę z facetem porozmawiać (dowiedzieć się na jakich warunkach to działa)i dam znać.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wypoßyczalnia gier Krakłw

To jest poprostu wymiana a nie wyporzyczanie :)
 

micklz

Świeżak
Świeżak
 

simarik

Świeżak
Świeżak
Odp: Wypożyczalnia gier Kraków

Jeśli chodzi o Kraków to polecam z czystym sumieniem sklep Gamesoft na osiedlu Kalinowym. Link z allegro w poście powyżej. Od wielu lat korzystam z ich usług w Wadowicach.
Pozdrawiam
 

Krzychu350z

Świeżak
Świeżak
Tam jest wymiana gier na os.Kalinowym?? Pytam zeby sie upewnic.Bo jedna osoba na forum juz mnie w buca zrobila :/ . Pisala ze wymiana jest na zakopianskiej 33 i jak sie okazalo tam jest Zus :(
 

BloodDestinyPL

Świeżak
Świeżak
karol191 - właśnie o coś takiego mi chodzi. Wielkie dzięki. Jak było by coś takiego w Krakowie - normalnie pos.... bym się ze szczęścia. :D
Kraków ul. Balicka <Koło głównego wejścia na giełde po prawej stronie>

Sprzedaż , Kupno oraz Wymiana TYLKO orginalnych gier na Xbox-a a także czyszczenie płyt.

YoYo.pl - Najlepszy darmowy hosting w Polsce

Kraków ul. Dobrego Pasterza <Naprzeciwko Tesco>

Sprzedaż , Kupno oraz Wymiana <Nigdy tam nie byłem>

A teraz sraj ;]
 

pemek

Użytkownik
Użytkownik
a ja polecam sklep prawie w Krakowie konkretnie w Zielonkach (w centrum samym. 2 km od tabliczki Kraków :) blisko i spoko tania wymiana i nawet tanie gierki. może nie ma superhiper wyboru ale mi wystarcza :)Pogotowie komputerowe, naprawa, serwis komputerów Kraków, Zielonki
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
We Wroclawiu jest wypozyczalnia gier, i sam tam bylem pare razy :)
 

houte88

Użytkownik
Użytkownik
jak to nie ma wypozyczalni gier?? u mnie byla i jest od 10 lat:) fajna jest tez ocpja z doplata i wymiana na inna gre
 

mihal_s

Świeżak
Świeżak
PATMOR - Wypożyczalnia gier, Wszystkie tytuły! Nowe i używane! Konsole i akcesoria!.
Kraków, Rynek Dębnicki 10 :)
jest to niedaleko od Jubilata ;)
 

Basteczeq

Użytkownik
Użytkownik
Jedz na giełdę rtv na Balickiej Tam jest podobno koleś któremu dajesz grę i 10 zł i wymieniasz na jaka chcesz lub więcej hajsu gdy gra jest starsza
 

madmax25_2

Świeżak
Świeżak
Polecam Wypożyczalnia gier - Strona główna mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami ponieważ skorzystałem z serwisu już 3 razy. Pisałem o tym rowniez na innym forum - widzę ze serwis wzbudził spore poruszenie wśród graczy i nie dziwie się skoro za 9 pln’ów można pograć w nowości

Plusy:
+ faktycznie jest tak jak napisali czyli łączny kosz wypożyczenia to 19 zł – ale po drugim wypożyczeniu spotkało mnie miłe zaskoczenie i otrzymałem kod który mogę wykorzystywać przez 6 miesięcy a z nim koszt wypożyczenia to tylko 9 zł – teraz mam strasznie dużo pracy ale od przyszłego tygodnia zamierzam przelecieć po wszystkich nowościach
+ w każdej otrzymanej paczce otrzymałem zaadresowane koperty zwrotne z naklejonymi znaczkami więc po zakończonej zabawie włożyłem pudełko do koperty i zostawiłem na poczcie dokładnie siódmego dnia. Jest tak jak napisali, że czas liczy się od odebrania paczki do nadania na poczcie.
+ 1 i pół dnia po dokonaniu przelewu już męczyłem nowy nabytek
+ po 4 dniach od nadania paczki zwrotnej miałem przelew zwrotny więc za wypożyczenie faktycznie zapłaciłem 2 razy po 19 zł ale teraz z kodem płace tylko 9 zł

Minusy:
- gry za 9 złoty to duże ryzyko utraty wszystkich znajomych bo łatwo wpaść w wir grania.
- a tak na serio to brakuje mi płatności online , na szczęście mam konto w BZ więc sekundę po wpłacie kasa jest na koncie serwisu a 4 godziny później otrzymałem potwierdzenie nadania przesyłki
- brak możliwości odbioru osobistego – sądząc po ankiecie na stronie chyba się to niebawem zmieni ale póki co za to jest minus
- mało opisów i zdjęć gier
- jedna gra była nowa ale dwie było otwarte (faktycznie jest o tym informacja i trzeba zaznaczyć ptaka że ma się swiadomosc otrzymania uzywanej gry - jednak uwazam ze powinno byc to bardzie uwypklone, ale za ten kod i 9 zł jakos im wybaczyłem

Ponoć uruchomili płatności online ale jeszcze nie sprawdzalem
 

szkapeleniowieczek

Świeżak
Świeżak
Natknąłem się na ten wątek i ja polecam stronę Tanie granie xbox tam jest coś podobnego na zasadzie wypożyczalni gier.
 

Do góry Bottom