[WYPRZEDANE] Xbox Game Pass Ultimate / Game Pass PC klucze 7-dniowe

kuba12uk

Świeżak
Świeżak
Witajcie,
mam na sprzedaż 7-dniowe klucze na Xbox Game Pass Ultimate pochodzące z promocji Pringles.
Jaka to promocja znajdziecie TUTAJ.

Cena to 3,50 zł za sztukę lecz przy większej ilości można ponegocjować :)

W razie obawy przed oszustwem mogę sprzedawać po jednej sztuce ;)

Chętnych proszę o napisanie tutaj lub kontakt przez PW i podanie e-maila.
 
Ostatnia edycja:

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Idź do normalnej pracy
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Country: Iran
State/Region: Razavi Khorasan
City: Mashhad
ISP: UK Dedicated Servers Limited

Co to jest?
Co masz do ukrycia albo co ukrywasz? To raz
A dwa.. Reklamowanie czegokolwiek w sygnaturze bez zgody administracji jest niedozwolone. Sygnatura zablokowana.
 
  • Like
Reactions: bld

kuba12uk

Świeżak
Świeżak
Idź do normalnej pracy
Bo to tylko ja bym korzystał z okazji do zarobku? Ty może nie ale ktoś inny już pewnie tak.

Co to jest?
Co masz do ukrycia albo co ukrywasz? To raz
Chyba już sam sobie odpowiedziałeś nie wspominając o tym że publikujesz takie informacje na forum gdzie każdy to widzi. Możesz to robić?
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Skoro chcesz coś sprzedawać to licz się z tym że będziesz sprawdzany - oszustów nie brakuje.
A ja osobiscie gardzę ludźmi którzy sprzedają innym coś co sami zdobyli za darmo w sposób nielegalny (i błagam nie mów mi że zeżarłeś tyle chipsów)...
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Janusz biznesu ....
 

kuba12uk

Świeżak
Świeżak
A ja osobiscie gardzę ludźmi którzy sprzedają innym coś co sami zdobyli za darmo w sposób nielegalny (i błagam nie mów mi że zeżarłeś tyle chipsów)...
Nie było takiej potrzeby bo kody dało się zdobywać bez posiadania kodu spod puszki.

Janusz biznesu ....
Co złego w tym że mogę ludzią sprzedać tanio game passa jeśli sami się nie załapali??

Chcę was poinformować że wszyscy którzy wypowiedzieli się w tym temacie złamali regulamin forum ale kto by się przejmował skoro admin sam to zrobił ale rozumiem troskę o dobro użytkowników.

Dział Giełda:
2. Jeśli nie chcesz skorzystać z oferty sprzedającego, nie wypowiadaj się w jego temacie.
Fajne to wasze forum. Jestem pewien że nikt już nic nie kupi i będą zmuszeni zrobić to na enebie kupując to samo tylko drożej. Ale co będziesz wspierał janusza przecież można kupić na eneba a że źródło takie samo to kto by się przejmował.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
publikujesz takie informacje na forum gdzie każdy to widzi. Możesz to robić?
Tak moge to zrobić alby przestrzec innych, że coś jest kombinowane skoro siedzisz na jakimś vpnie albo innym badziewiu do ukrywania tożsamości... Twojego Ip nie podałem wiec wiesz...
 

kuba12uk

Świeżak
Świeżak
Już po kodach, rozeszły się na innych forach. Do zamknięcia.
 

Do góry Bottom