Wyprzedaż polikwidacyjna,X360 Premium, okazja.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

damian85

Banned
Witam,
Z powodu likwidacji sklepu stacjonarnego w Szczytnie mam na sprzedaż 6 sztuk Xbox 360 Premium 60GB, cena 1 szt. - 600zł, jest również możliwość zakupu całości tj. 6 sztuk, wtedy cena do negocjacji. Zależy mi szybko na pieniądzach, oraz na tym aby zamknąć interes, pozbyć się tego i mieć spokój.
Wszystkie konsole są nowe, nieprzerobione, wszystkie 6 sztuk zostało wyprodukowane w maju 2009, nie były rozmontowywane, na każdej jest plomba microsoftu, każda posiada gwarancję.
Możliwy odbiór osobisty w Szczytnie od wtorku do piątku w godzinach od 10 do 20 lub wpłata na konto, za pobraniem nie wyślę, bo to jest drogi sprzęt, nie chcę ryzykować.

Każdy komplet zawiera:
Konsola Xbox 360 Premium
HDD 60GB
Okablowanie
Zasilacz (dystrybucja europejska, normalna wtyczka)
Kontroler Bezprzewodowy
Pudło
Aha zapomniałbym dodać, wszystkie posiadają LITEON'y.

Oferty proszę kierować na moją skrzynkę email udzielę odpowiedzi na pytania, ewentualnie przy zakupie powyżej 1 sztuki możemy negocjować, mój adres: [email protected]

Pozdrawiam.

Dodam jeszcze, że wszystkie posiadają zasilacze 150W.

/edytuj posty, #nakoz

EDIT// Wkradł się drobny błąd, data produkcji oczywiście maj 2009, przepraszam za pomyłkę. Wersja Jasper.
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
dostales maila
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
Kurde troche sie pospieszyłem kpując mojego arcada za 650zł ;/ jak moge mieć premium za 600zł.

Może załatwie Ci klijenta ;p
 

siekieer

Świeżak
Świeżak
Czekam na odpowiedź mailową :)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Allegro?

Bo tak o przelew na konto bez zabezpieczenia to ryzykowne
 

Kacccor

Świeżak
Świeżak
Allego??

Pojade, pakuje w samochów i przywoże... :)

Gotówka rządzi :)

Czekam na odpowiedz mailową.
 

saknis

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli jest mozliwość poallegrować to piszę się :)
 

Night

Świeżak
Świeżak
Rezerwuję, ale tylko na Allegro,w innym przypadku rezygnuję ;)
 

lunarred2

Użytkownik
Użytkownik
Kontaktowałem się z Panem i niestety konta na allegro nie ma chodź odbiór osobisty jest możliwy. Paczki ubezpieczonej z możliwością sprawdzenia za pobraniem tez wolałby nie wysyłać.
Albo mamy do czynienia z Fatalnym sprzedawca który w dzisiejszych czasach nawet nie ma konta na żadnym portalu aukcyjnym albo z kolejnym oszustwem - chodz nie chce rzucać bezpodstawnych oskarzen w kierunku uzytkownika.

Proponuje by użytkownik Damian85 wysłał foty konsol i jakieś poświadczenie iz prowadzi shop ( lub prowadził) do moderatora lub administratora w celu weryfikacji. W przeciwnym wypadku proponuje ,jeśli oczywiście mogę, Pana moderatorom usuniecie tematu i bana dla użytkownika by ustrzec wielu kolegów z forum przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto ( zwłaszcza tych młodych)
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
ja takze chcialem kupic 1 konsole i tez mi powiedziano ze nie posiada allegro ale moge odebrac osobiscie , niestety nadal nie mam 100% pewnoscie ze w paczce otrzymam konsole . Nie obrazajac Pana / autora topiku
 

saknis

Użytkownik
Użytkownik
To może niech ktoś posiadający konto na allegro odbiera to od sprzedawcy i wysyła do użytkowników? :)
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
wyslalem temu Panu takiego maila ze niech wystawi ktos te konsole z tego Pana znajomych na allegro i tyle .
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Proponuje przede wszystkim porównać ip autora tematu z ip ludzi którzy oszukiwali :)
 

RafiMaster

Świeżak
Świeżak
A ja proponuje zeby autor tematu wyslal konsole za pobraniem i z mozliwoscia sprawdzenia....wieksze koszty ale pewnosc tez wieksza :)
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
A ja proponuje zeby autor tematu wyslal konsole za pobraniem i z mozliwoscia sprawdzenia....wieksze koszty ale pewnosc tez wieksza :)
Ja tez jestem za , wtedy biore jedna konsole odrazu!!
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ponieważ na forum pojawiali się już wcześniej oszuści, proszę autora tematu o określenie jakiegoś bezpiecznego sposobu przeprowadzenia transakcji. Bez allegro to chyba jedynie odbiór osobisty. Przestrzegam również użytkowników przed wysyłaniem pieniędzy w "ciemno".
 

Patryk1

Banned
Użytkownik
Jak ma Pan Konto w Banku i na nim kasę to niech zrobi przelew na konto bankowe allegro i będzie miał aktywne po 10min albo mniej bo sam tak robiłem :p a jak już to odbiór osobisty albo wysłanie za pobraniem i możliwość sprawdzenie paczki jak by było coś takiego to bym pewnie brał :p
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
czekam na tego Pana odpowiedz mailowa czy wysle mi konsole za pobraniem ale z mozliwoscia sprawdzenia , i cos nie odpisuje , poczekajmy
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Na co Wy liczycie? Konsola, która w sklepie spokojnie by poszła za 800zł a tutaj nagle za 600zł? za 600zł to pewnie on ją dostaje... Ludzie w jakim Wy kraju żyjecie? nikt nikomu za prawie darmo nic nie da...

Może się mylę ale jak dla mnie to kolejne oszustwo. Patrząc realnie: jakie niby zagrożenie jest dla sprzedającego wysłać konsolę za pobraniem? Przecież wtedy i kupujący i sprzedający są bezpieczni a tak naprawdę tylko sprzedający, bo żeby kupujący był bezpieczny to jeszcze by się przydała opcja sprawdzenia paczki przed zapłatą..

Odbiór osobisty? Mogę się założyć, że nie będzie takiego adresu, albo będzie tam zupełnie coś innego....
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Na co Wy liczycie? Konsola, która w sklepie spokojnie by poszła za 800zł a tutaj nagle za 600zł? za 600zł to pewnie on ją dostaje... Ludzie w jakim Wy kraju żyjecie? nikt nikomu za prawie darmo nic nie da...

Może się mylę ale jak dla mnie to kolejne oszustwo. Patrząc realnie: jakie niby zagrożenie jest dla sprzedającego wysłać konsolę za pobraniem? Przecież wtedy i kupujący i sprzedający są bezpieczni a tak naprawdę tylko sprzedający, bo żeby kupujący był bezpieczny to jeszcze by się przydała opcja sprawdzenia paczki przed zapłatą..

Odbiór osobisty? Mogę się założyć, że nie będzie takiego adresu, albo będzie tam zupełnie coś innego....
dobrze powiedziane tez mi ta cena strasznie smierdzi!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom