Wypustki na analogu od pada

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
siema, mam pytanko... mianowicie chodzi o wypustki od analoga na padzie, a więc to prawda, że szybko się ścierają?
Bo mam xboxa 360 od października, często z niego korzystam, grając w wyścigówki i ogólnie mocno pady eksploatuje i jakoś wypustki przetrzymały..., a przyjechał moj kuzyn i ledwie zagrał 3h. a juz wypustek prawie nie widać... Wkurzył mnie, bo nie umie sie obchodzic nie ze swoimi rzeczami
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
mozecie odpowiedzieć :) zależy mi ;]
 

TheRamzes

Użytkownik
Użytkownik
Tak, to prawda. Wcześniej czy później i tak ich nie będziesz miał wcale. Nie wiem co Cie wkurzyło? Czy gorzej się teraz gra? Nie ma chyba żadnej różnicy.
 

T0Mmy

Banned
Muszę powiedzieć że jakoś lepiej sie z nimi grało .
 

porschak240

Użytkownik
Użytkownik
Mnie starły się tylko w lewym analogu - więcej się go używa ;)
A czy wygodniej? Inaczej. Z wypustkami analog wydawał się taki... szorstki? Bez nich jakoś mi lepiej :p
 

WiLkU

Użytkownik
Użytkownik
siema, mam pytanko... mianowicie chodzi o wypustki od analoga na padzie, a więc to prawda, że szybko się ścierają?
Bo mam xboxa 360 od października, często z niego korzystam, grając w wyścigówki i ogólnie mocno pady eksploatuje i jakoś wypustki przetrzymały..., a przyjechał moj kuzyn i ledwie zagrał 3h. a juz wypustek prawie nie widać... Wkurzył mnie, bo nie umie sie obchodzic nie ze swoimi rzeczami
hehe dobre :d Ja też lubię wypustki ale inne .
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
mi tez lepiej bez tych wypustek :D
mialem pada prawie 2 lata i AZ tak sie nie starly pozyczylem kumplowi na 2 tygodnie xboxa z tym padem no i jak wrocilem to szkoda gadac :D chocby ktos gral na tym padzie 4 lata hardcorowo .
 

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
jak widac, wszystko zależy od gracza, każdy inaczej go używa, trzyba, z inną siłą naciska na przyciski, analogi, trigery. Ja jak miałem swojego pada 3 lata, był zawsze bały, jak pożyczyłem kuplowi na miesiąc to dosłownie zżółkł..., jeszcze ten syf w szparkach, blee...
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
up!
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Mi starły się po 2 latach grania :) (2 graczy)
 

bartusieq007

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram pół roku i na jednym padzie , lewym analogu lekko się starły , ale mi to zbytnio nie przeszkadza ;)
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki sam problem i mam zamiar kupić sobie takie coś:

Silikonowa nakładka analog Xbox 360 zestaw 6 szt. (1504866578) - Aukcje internetowe Allegro
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wiadomo - czym więcej grasz tym szybciej się ścierają :) Ja mam swojego pada a dla gości mam drugi - na moim są jeszcze wypustki natomiast na tym dla gości - prawie nie widać śladu że były ;) Widać kto katuje z nerwów te analogi :p Generalnie wygodniej się z nimi gra bo zwiększają przyczepność kciuków do analogów :p Zawsze można to na allegro kupić - te nakładki
 

krukens

Użytkownik
Użytkownik
Ciesz się stary, że się wypustki u dziewczyny nie starły ;) a tak serio, bez wypustek gra mi się jakoś lepiej.
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
Mnie po ponad półtorarocznym graniu lekko starły się na lewym analogu ale jakoś nie widzę różnicy w graniu z/bez wypustek. Swoją drogą Twój kuzyn musi mieć strasznie szorstkie łapy że tak szybko wygładził Ci wypustki na analogu :D robi w budowlance, czy jak?
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
no dokładnie, ma szerokie łapy, w jeden dzień starł mi wypustki na amen, swoją drogą moj pad ma wypustki w całej okazalości, a ten drugi wygładzony jest dla kumpli gdy przychodzą, więc mi to wielkiej różnicy nie robi :D
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam już pół roku i jak nowe są i mało nie gram ale powiem, że to od podejścia do sprzętu zależy i czy ktoś jest nerwowy przy graniu. Mój kumpel to raz tak się spiął, że wyłamał lewy analog!
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
up!
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam jednego pada już "łysego" i jednego jeszcze z wypustkami ale muszę powiedzieć że nie robi mi to aż tak odczuwalnej różnicy w graniu.
 

godofentertainment

Świeżak
Świeżak
Stary, nie spinaj się na kogoś bo ci wypustki pościerał :D Bez paniki... Naklej sobie papier ścierny.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom