Wystartowała beta Doom. Zobaczcie dynamiczną rozgrywkę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Szczęśliwcy od dzisiaj mogą sprawdzać najnowszą produkcję id Software, więc w Sieci pojawiają się obszerne materiały przedstawiające rozgrywkę. Gra zapowiada się na dynamiczną ucztę dla fanów między innymi Unreal Tournament.

id Software kilkukrotnie zapowiadało, że w przypadku Doom (2016) możemy liczyć na długą i wymagającą historię, ale nie możemy zapomnieć o trybie sieciowym. Deweloperzy małymi krokami prezentują poszczególne elementy multiplayera, a od dzisiaj zainteresowani mogą wypróbować zmagania.

Autorzy niestety nie zdecydowali się na otwarte testy, a tylko osoby posiadające kod mogą wypróbować pozycję. Zmagania rozpoczęły się dzisiaj o godzinie 4:00, a zakończą się w poniedziałek.

W wydarzeniu gracze mogą wypróbować dwie mapy (Fala Gorąca i Świętokradztwo) oraz dwa tryby rozgrywki (DM 6 vs. 6 oraz Wojenna Ścieżka). Studio postanowiło dodać do zabawy demona (Upiór), w którego wcielą się zainteresowani. Podczas zmagań zawodnicy wykorzystają następujące bronie: wyrzutnia rakiet, karabin plazmowy, superstrzelba, karabin wirowy, działko statyczne, ciężki karabin szturmowy i miotacz błyskawic oraz granat odłamkowy, osobisty teleporter, granat wysysający oraz działko Gaussa (super broń).

Poniżej możecie spojrzeć na spory materiał, na którym gracz przedstawia rozgrywkę oraz personalizację postaci.


 

jack_redrum

Banned
Użytkownik
Świeżak
Biegam, latam, strzelam :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Najgorsza gra jaką widzialem na obecną generacje. Dubbing masakra, grafika dramat, klimat zero. Pelen syf 2/10 ocena tylko dlatego ze gra sie uruchamia


Wysłane z mojego Honor 7.
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Heh grafa jak w quake 3 arena panowie co trzeba zrobić żeby betę pobrać?

wyklepane z m4A1
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Najgorsza gra jaką widzialem na obecną generacje. Dubbing masakra, grafika dramat, klimat zero. Pelen syf 2/10 ocena tylko dlatego ze gra sie uruchamia


Wysłane z mojego Honor 7.
Mówisz poważnie ?!?
Qźwa a tak liczyłem na ten tytuł, ale skoro wyszedł crap to masakra... :(
Dobrze że nie zamawiam gier w przedsprzedaży to jestem teraz bogatszy o 230zł.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Po tej beta, to jakaś istna masakra. WLACZYLEM ZAGRALEM W ROZNYCH TRYBACH I KASOWANIE

Wysłane z mojego Honor 7.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Heh grafa jak w quake 3 arena panowie co trzeba zrobić żeby betę pobrać?

wyklepane z m4A1
Mieć klucz z alphy albo dostać klucz od kogoś kto nie był w alphie ponieważ ten klucz to jeden i tan sam.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mieć klucz z alphy albo dostać klucz od kogoś kto nie był w alphie ponieważ ten klucz to jeden i tan sam.
Właśnie się o tym przekonałam, bo chciałam się podzielić swoimi kluczami, oba już wykorzystane :(
 

warone

Banned
Użytkownik
Najgorsza gra jaką widzialem na obecną generacje. Dubbing masakra, grafika dramat, klimat zero. Pelen syf 2/10 ocena tylko dlatego ze gra sie uruchamia


Wysłane z mojego Honor 7.

Gra oceniona na podstawie bety grając w multi no bardzo obiektywna .

Mi to oglądając filmik powyżej i inne w sieci przypomina jakąś kopie halo . Kiedy tego premiera ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra oceniona na podstawie bety grając w multi no bardzo obiektywna .

Mi to oglądając filmik powyżej i inne w sieci przypomina jakąś kopie halo . Kiedy tego premiera ?
Premiera 13 maja :) Wg. mnie Akir przesadza, ja jeszcze nie grałam w tą odsłonę z naszym dubbingiem, który jest tragiczny po samych filmikach, ale sama gra w poprzednich testach była bardzo fajna. Przyjemnie się grało ;)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie poczekam i po premierze się rozeznam czy warto kupić czy nie.
Po tych komentarzach raczej straciłem chęć na ten oczekiwany prze ze mnie tytuł aczkolwiek jeszcze go zupełnie nie skreśliłem, zobaczymy.
 

warone

Banned
Użytkownik
Po becie multiplayer możemy ocenić bete i ewentualny tryb ale raczej nie cala grę .
 

Do góry Bottom