Wysyłac klocka do ms czy nie ???

simnok

Użytkownik
Użytkownik
witam chciałbym wysłać konsole do na gwarancje tylko ze konsola była otwierana i bardzo delikatnie widać ślady z tyłu konsoli. Jednak plomba jest w idealnym stanie.
I teraz mam pytanie czy ja wysłać czy nie bo konsola była otwierana ??
??
Proszę napiszcie swoje przypadki jak mieliście podobne
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
Nie wysyłaj.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Szczęścia można spróbować. Wyślij.
 
Moim zdaniem spróbuj wysłać, może ci się uda, jak co to dostaniesz konsole nie naprawioną, ponieważ ma ślady otwierania.
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Wysylaj znajomek mial z tylu konsoli znaki od wciskania srubokretu jak otwieral konsole i tak mu naprawili. Mysle ze dla nich licza sie plomby jak sa na swoim miejscu to naprawia. Nic nie ryzykujesz
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wysyłaj śmiało! Kuzyn miał otwieraną konsole chyba siekierą miał przeróbkę. Wysłał przez RROD-a i mu odesłali nowiutką :) Warto spróbować.
 

Xonee

Użytkownik
Użytkownik
wyslij co ci szkodzi sprobowac ? ;p zabrac ci jej niezabiora a moga naprawic ^^ nic nietracisz
 

simnok

Użytkownik
Użytkownik
i teraz pytanie czy nie jest tak ze będę musiał płacić za transport ?? jak nie naprawią ??
i inne pytanie by właśnie tego uniknąć mam zamiar iść do sklepu EURO AGD RTV w którym ja kupiłem i oddać im a sklep wyśle co proponujecie ?
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
nic nie będziesz płacił jak by to nie wypaliło. Ślij sprzęt czym prędzej bo nic i tak nie ryzykujesz. Ja swoją nie dawno słałem bez plomby i pomioty ms wymienili bebechy bez problemu
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
i teraz pytanie czy nie jest tak ze będę musiał płacić za transport ?? jak nie naprawią ??
i inne pytanie by właśnie tego uniknąć mam zamiar iść do sklepu EURO AGD RTV w którym ja kupiłem i oddać im a sklep wyśle co proponujecie ?
Dzwoń na infolinie MS, do sklepu nie ma co iść i tak będą ci kazali dzwonić do MS.
 

Do góry Bottom