Wysyłka padów przez Microsoft

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Piszę w tym dziale, bo myślę, że najbardziej odpowiada mojej sytuacji.
Czytałem trochę, że jeszcze niedawno Microsoft wysyłał pady, jeśli np ktoś nakłamał, że ma uszkodzony.
Ja naprawdę mam uszkodzonego pada.
Czytałem kilka opinii, jedni pisali, że kurier przywoził i dochodziło do wymiany padów.
Inna opinia, że trzeba wysłać
Jeszcze inna, że Microsoft wysyła do nas nowiutkiego pada.
To jak to w końcu jest? Czy to zależy od babki, z którą gadamy na infolinii? Od farta na jak miłą trafię?
Czy teraz mają jakieś ściśle określone zasady?
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
zadzwon na infolinie MS i powiedz ze zepsul ci sie pad i co masz z tym zrobic. wszystkiego sie dowiesz.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Raczej nie odpowiedni. Nie wiedziałem chociaż że USER zalicza się do SWIEŻAKÓW.

PS. To że od razu wyślą ci nówkę to w taką bajeczkę nie wierz. Bo każdy by dzwonił mówił że nie chodził i oczekiwał 2 pada..
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Oni pewnie tak:
Wysyłają kuriera do Cb i jak nie da się naprawić, to Ci nowy dają, ale też było by za dobrze :)
 

Tomnus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ja zadzwoniłem i powiedziałęm że mam zepsutego pada (naprawde był popsuty) i po 4 tygodniach dostałem nowe ale oczywisćie musiałem oddac starego
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
No ale przecież to głupota. Bo każdy może z allegro kupić jakiegoś starego ledwo działającego zadzwonić do nich i żądać nowego :D
 

Bartush

Użytkownik
Użytkownik
No tak nie do końca, bo ode mnie wymagali paragon/dowód zakupu.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
No spoko ale przecież na paragonie nie masz wyszczególnione ani żadnych numerów pada ani nic. A jak ktoś jest hardkorowcem to lekko może zrobić że pad będzie biednie wyglądać :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak mi się popsuł pad to kazano mi go wysłać do Czech na własny koszt tam i z powrotem od nich przymusowo kurierem oczywiście powiedziałem średnio miłej pani że ją chyba coś kopnęło i wolę za cenę tej absurdalnej wysyłki kupić nowego pada na allegro i tak też zrobiłem, choć wtedy pady chodziło po 60 zł teraz coś nie widzę tak tanio padów kryzys z padami czy co ?
 

karas2002

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś były tanio, bo ludzie właśnie oszukiwali MS, tylko skoro mówisz, że Tobie kazała wysłać... to nie wiem
 

Do góry Bottom