Wysyłka XBOX 360 do naprawy

gajos1111

Użytkownik
Użytkownik
mam problem ze zgłoszeniem mojego X do naprawy, zglaszam przez stronke dostaje list przewozowy od ups , konsole mam wyslac do Niemiec i za ta przesylke mam zaplacic ponad 400 zl, microsoft pisze mi ze mam sam pokryc koszta przesylki, za chwile czytam ze jednak koszta pokrywa microsoft. dzwonie do dhl i nic nie wiedza
za chwile gadam z jakims botem MS i mowi mi ze mam wyslac konole do polski DHL, zero kontaktu telefonicznego z microsoftem, zero jakiesgos maila, no nie wiem co mam teraz robic? wysylal ktos nie dawno konsole do nparawy i moglby mi krok po kroku napisac jak wygladal u niego caly proces?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesli konsola na gwarwncji wybrales naprawa za darmo to proces przebuega za free. Wysylka uos naklejasz etykiete i oddajesz kurierowi.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

gajos1111

Użytkownik
Użytkownik
czyli ze po prostu zamawiam kuriera i powoluje sie ze microsoft pokryje koszty? bo ja 400 zl za przyslke placic nie bede, bo za to, to sobie uzywana konsole moge wygarnac,
aha a czy to normalne ze kaza mi wysylac ta konsole az do niemiec?
 

Filo301

Użytkownik
Użytkownik
na 100% masz naprawę w ramach gwarancji? serwis xboxów jest we Frankfurcie
 

gajos1111

Użytkownik
Użytkownik
tak,tak mam gwarancje to do stycznia 2014, zreszta to sprawdzilem, wlasnie do frankfurtu mam go wyslac, tylko ze m$ kaze mi samem upokryc koszty a ups za taka przesylke zada 400zł
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
kiedyś znajomy miał wysyłke ale to były Czechy oczywiście kurier odbierał
 

Filo301

Użytkownik
Użytkownik
mi na maila przyszła karteczka którą miałem nakleić na paczkę, wszystko na koszt ms
 

gajos1111

Użytkownik
Użytkownik
Panowie, ogarnalem juz kuriera ale teraz mam kolejny problem, wczoraj chcialem wysac zgloszenie, i wmomencie gdy mialem otrzymac list przewozowy, wystapil jakis blad systemu i teraz pisze ze moje zgloszenie sie nie powiodlo Nie moge go anulowac ano zglosic nowego. No i jestem teraz zablokowany, pisze tam jeszcze zebym skontaktowal sie z supportem, ale z nimi nie ma zadnego kontaktu, oprocz jakiegos durnego bota. Pomozcie co ja mam teraz zrobic?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zadzwonic na infolinię. .. 801 wybrac polaczenie z konsultqnt3m. Ludzie wy juz rozmawiac telefonu nie umiecie, trzeba pisac instrukcję instrukcji

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik

Do góry Bottom