Wytłumaczenie wszystkich błedów - RROD/E64/E65/E66...

BlackXboxHtc

Świeżak
Świeżak
Czyli mówisz ze to termostat
A może byc że coś w dysk było wgranr jakiś robak i mi rozjechalo konsole ?
Bo ogółem to system potrafi się załadować do głównego menu ale po chwili wywala ten komunikat o temperaturze i za chwilę robi się czarny ekran i po dosłownie 3-4 sekundach konsola automatycznie się wyłącza w celu uniknięcia uszkodzenia :-/

BlackXboxHtc

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich ponownie niespełna 3 miesiąc nacieszyszylem się moim xboxem 360 slim 4GB pisze w tym wątku gdyż dalej nie wiem co jej dolega otóż konsole po tamtej akcji oddałem do Cevo serwis z konsolami jeżeli ktoś z Wrocka to niech wie że warto tam naprawiać ale dokładnie wczoraj chciałem odpalić mojego xboxa i powiem tak znów to samo a nawet gorzej w serwisie była wymiana gpu i był rebbaling płyty wszystko działało cudnie koszt około 250 zł ale wczoraj konsola porostu była martwa tzn konsola się uruchamia ale nie wyświetla nic na ekranie odrazy po uruchomieniu jest czerwona dioda gdzieś na forach znalazłem jak odczytać kod błędu i wyszedł kod : 0032 czyli coś z termostatem
Znalazłem też filmik gdzie kolo naprawia właśnie ten błąd ale niestety jakość tego filmu poprostu nie nie daje nic nie widać w którym miejscu lutuje szczerze powiem że znam się na lutowaniu i nawet mój PS2 i PS3 wychodziły z niejednej opresji ale Xbox to dla mnie czarna magia czy ktoś wie co jej dokładnie dolega i gdzie (jeżeli to możliwe ) przelutowac te styki.

Do góry Bottom