Wytłumaczenie wszystkich błedów - RROD/E64/E65/E66...

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

BabyBoy napisał:
Znaczy..świecą 3 diody(migają),po nieudanym dashboardzie,czyli chyba tylko serwis ? Czy można jakoś wrócić do poprzednich ustawień ?
3diody ? Nie te błedy stary

Sprawdzanie kodu błędu
Uruchom xboxa. Gdy pojawią się trzy diody naciśnij i trzymaj sync button (ten mały biały), a następnie nacisnij eject.


Diody migają pierwszą cyfrą (jak ją odczytać odnajdziesz niżej)
Puść eject i naciśnij go jeszcze raz
Diody migają drugą cyfrą
Puść eject i naciśnij go jeszcze raz
Diody migają trzecią cyfrą
Puść eject i naciśnij go jeszcze raz
Diody migają czwartą cyfrą
Puść eject i naciśnij go jeszcze raz
Migają trzy diody.

Jeżeli świecą się cztery diody- 0
Jeżeli świeci się jedna dioda- 1
Jeżeli świecą się dwie diody- 2
Jeżeli świecą się trzy diody- 3

Jaki masz kod ?
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

Wychodzi na to że 0020 ale wszystko było świetnie,żadnych zacięć,konsola stoi w chłodnym miejscu a gdy chciałem zrobić update Dasha(pisałem w innym temacie) to jakoś szybko przeleciało i zaczely migac 3 diody..
Szkoda bo rozstac się musze z konsolą na jakieś pewnie 2-3 tygodnie :(
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

BabyBoy napisał:
Wychodzi na to że 0020 ale wszystko było świetnie,żadnych zacięć,konsola stoi w chłodnym miejscu a gdy chciałem zrobić update Dasha(pisałem w innym temacie) to jakoś szybko przeleciało i zaczely migac 3 diody..
Szkoda bo rozstac się musze z konsolą na jakieś pewnie 2-3 tygodnie :(
nie mów że chcesz wysłać konsole do M$ ???
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

A co mam zrobić ? Naprawiać w innym serwisie ? Szczerze to nie znam się na konsolach :)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

dasch wgrywałeś nie legalnie przed premierą (19 listopad)

tak więc nie wiaodmo czy microsoft nie wyśle konsolki bez naprawy z rachunkiem za kuriera :p
choć z drugiej strony jak masz nie przerobioną moze się zlitują :]
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

Jeżeli konsola Ci siadła po wgraniu dasha to pewnie masz E80 - co na dzień dzisiejszy unieruchamia konsole na dobre ... więc nie masz innego wyjścia jak wysłać do M$ (i zaryzykować ,że Ci nie naprawią i wyślą rachunek na parę stów za kuriera) lub rozebrać konsole i posprzedawać to co się jeszcze nadaje do użytku (przykre ale raczej prawdziwe)
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

A jak to sprawdzić czy mam E80 ?
Kod wyszedł mi 0020 i w sumie podłączyłem PenDrive tylko i konsola miała się uruchomić ponownie i od razu wtedy zaczeły sie swiecic 3 diody wiec do aktualizacji chyba nie zdazylo dojsc..
Ale ja się nie znam więc nie wiem.
 

BITE_17

Świeżak
Świeżak
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

Mam problem. Swiecą mi się 2 czerwne diody i mam kod błedy 0011. Xboxa zostawiłem w spokoju na 18h w zimnym pomieszczeniu ok 10C i nadal mam ten sam błąd.  :'( Xbox byl uruchomiony kilka razy w krotkim czasie co zapewne było powodem awarii lecz po taki czssie powinno być wszysko ok. jestem uzytkowiniem xboxa od niedawna (nieszcze nawet na nim nie grałem bo wyskoczył błąd) pordadzcie co mam robic, błagam.
Zuważyłem że gdzy naciskam reką na konsole od gory dzila lecz jest obraz zly, a gdzu poszczam odrazu sie wyłancza i sie tan sam błąd
 

tom20ek

Świeżak
Świeżak
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

http://allegro.pl/item489115484_xbox_360_blad_e73_tanio.html

jest taka konsola na allegro i ma błąd E 73. Czy ja jak nie będe grał w sieci to ta konsola będzie mi działac???? :'(
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wytłumaczenie wszystkich błedów i czerwnonych kolek ( o ile sa znane )

Nie będzie działać.
 

Domson

Użytkownik
Użytkownik
Mi wybilo E65 po pierwszym odpaleniu konsoli nawet nie moglem otworzyc roma zeby plytke wlozyc, druga sprawa musze odeslac ja do sklepu w ktorym konsola byla kupowana tylko jest jedno ale... mianowicie probowalem ja otworzyc (zdjac obudowe) ale nie udalo mi sie i teraz jest pytanie czy gwarancja bedzie mi uznana :S (konsole kupilem odrazu przerobiona)
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Ja miałem 3 diody na czerwono wyłączylem konsole po kilku minutach włączyłem i normalnie wszystko działało i narazie nic takiego sie nie powtórzyło, normalnie gram działa jak nowa. Czy to coś poważnego ??? Czy ktoś wie lub może miał taki przypadek co się stało ???
Z góry Dziękuje.
 

reed

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Ja miałem 3 diody na czerwono wyłączylem konsole po kilku minutach włączyłem i normalnie wszystko działało i narazie nic takiego sie nie powtórzyło, normalnie gram działa jak nowa. Czy to coś poważnego ??? Czy ktoś wie lub może miał taki przypadek co się stało ???
Z góry Dziękuje.
Masz duże szanse, że prędzej czy puźniej czeka Cie serwis.
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz duże szanse, że prędzej czy puźniej czeka Cie serwis.

Cześć dlaczego sądzisz że mam duże szczęscie może to nastąpić w każdej chwili, mam pytanie nie wiesz może co dokładnie mogło być przyczyną tego że zaświesiła mi się konsola i pokazały się trzy diody i jak można uniknąć tego następnym razem ???
Z góry Dziękuje.
 

LuCasexNEW

Świeżak
Świeżak
3rrod====>2rrod

zaczelo sie od 3rrod ,rozkrecilem ixa wywalilem xclampy zmienilem paste skrecilem wszystko dobrze i zalozylem "poduszki" na moduly pamieci.
no i teraz mam 2rrod [0011]
jakies pomysly???
 

rob bmw3

Świeżak
Świeżak
mi dziś przy włączaniu coś strasznie długo się włączała, ale w końcu się włączyła, nie chciało odczytać plyty w napędzie jak chciałem wyjąć nie otwierał się i pisało że niby odczytuje płytę.
Wyłączyłem i włączyłem jeszcze raz i wyskoczyło E66 - pisało niby błąd systemu czy jakoś tak i żeby oddać do serwisu zapaliła się jedna czerwona lampka w tym miejscu jak by podłączył 4-ty pad,
Wyłączyłem i ponownie włączyłem i jest OK.
Czy to bezpieczne czy lepiej oddać do serwisu (konsola przerobiona, ale koleś dał 3 miesiące gwarancji na konsole przerabianą a mam dopiero 1 miesiac)?
 

th00mass

Świeżak
Świeżak
ja mam kod 0010... gralem w PESA za chwile grafika zaczela sie cos Walic zalamania obrazu i zwiecha konsoli.. restart zrobilem to na logo XBOX 360 zwiecha i zalamanie obrazu restart zrobilem i 3 ROD :/ co polecacie by moc z tym zrobic.. gwara odpada bo Przerabiana.. niby PREMIUM HDMI a 3 RODA lapie :/ ehh.. co mozna zrobic.. czy wogole znajda sie ludzie ktorzy cos tego typu robia.. i wogole co to jest za error czgo on dokladnie dotyczy ?? dzieki z gory
 

DarkSlayer87

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw sprawdź czy masz dobrze podpięte do konsoli przewody, a najlepiej wyjmij je i włóż jeszcze raz dokładnie. Wystarczy, że przesuniesz nie uważnie konsolę i kabel może się rozłączyć. Ja już miałem takiego roda dwukrotnie i konsola mi nadal chodzi. Jeśli to nie pomoże wtedy możesz płakać, że masz uszkodzoną konsolę.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Załamania grafiki i zaniecha, to ewidentnie przegrzanie konsoli, nie chodzi o to że grałeś za długo, tylko chłodzenie nie spełniło swego zadania, pewnie pasta pod radiatorami "wyschła" i się przegrzał GPU, najlepiej wyślij na serwis, wlutują ponownie, zmienią paste pod radiatorami i będzie działać dalej:)
Czasem ludzie mają taką zawieche, wyrzuci im ROD, a potem konsola działa poprawnie jeszcze długi czas, nie ma reguły, ale zazwyczaj ROD oznacza wydatek ponad 100zł, albo wysyłke do M$
 

KebiczPlayer1

Użytkownik
Użytkownik
mam problem z 3rrod grałem sobie na konsoli elegancko na chwile tylko poszłem do sklepu przyszłem włonczyłem i wywaliły mi 3 gwiazdki niewiem z jakich przyczyn konsole podłanczałem jeszcze raz i to nic nie dało a czy da się sprawdzic jaki to kod 3rroda wyskoczył
 

Do góry Bottom