Wytłumaczenie wszystkich błedów - RROD/E64/E65/E66...

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
błąd 0023 spalony(ewentualnie tylko przegrzany) poniższy układ ;] wiem bo śrubka dotknęła mi piny od zasilania przy napędzie... mam teraz tam ładną wypaloną dziureczke i przy starcie konsola "wyłącza sie" świecą sie tylko 3 diody z błędem 0023. Układzik nagrzewa sie tak, że zapałka sama sie odpala . wie ktoś może gdzie idzie takie coś kupić?

Wydaje mi sie ze tego nie kupisz. Skoro sie grzeje to pewnie bedzie walniety on i pewnie jeszcze kilka elementów w jego obwodzie.
 

GrzesiekMp4

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze mam 0021 o co kaman z tym firmware?
 

Kurzy2010

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Błąd E73

Witam. Mam taki problem. Posiadam Falcona. Kupiona rok temu. Wyskoczył nagle błąd E73. Kod błędu to 1021. Co to może być?? Dodam że po odłączeniu kabla AV lub HDMI czerwona dioda znika. A po ponownym podłączeniu któregoś z kabli pojawia się z powrotem. Powietrze wydmuchuje ciepłe. Czy konieczna jest wizyta w serwisie?? Konsolka przerobiona. Plomby naruszone :/ Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam...
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam gram na kablu do monitora i wyskoczył mi błąd E74(na ekranie czarne tło i białe napisy w różnym języku w polskim też i na szmym dole pisze błąd E74) myślałem że to kabel ale podłączyłem konsole do kabla z telewizora i dalej wyskakuje błąd E74... Wie ktoś jak można to naprawidż ???

Znaczenie:
E74: AV cable error... kabel AV jest uszkodzony, sprawdź czy na innym kablu ten błąd występuje. Jeśli tak to w 90% scaler chip "ANA"/"HANA" jest uszkodzony

Co to jest ANA/HANA ???

Dziękuje za pomoc...
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
1022 - AV cable error - wymiana kabla AV powinna pomóc
Wymiana kabla nic nie pomoże:(



ANA HANA to scaler przeciez pisało
 

Borysbadenow

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam błąd 0103 to jest ten patent co trzeba zmienić pastę pod radiatorem czy ta fazka z gumkami??? bo rozkręciłem gada i nie wiem co z nim zrobić pomocy :)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj na forum, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
 

twarek

Użytkownik
Użytkownik
dzisiaj podczas wgrywania flasha mialem lekkie przepiecie pradu w dzielnicy i komp sie zwiesil podczas erarase liteona, podlaczylem naped i mam blad e64 i niechce sie wysunac tacka od dvd.czy ktos moze mi powiedziec jak to moge naprawic? lub jesli sie nieda to czy moge kupic naped liteon na ebay i wgrac w niego swoj klucz napedu ktory posiadam? mam nadzieje ze konsola niejest do wyrzucenia.z gory dziekuje za odpowiedzi
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
dzisiaj podczas wgrywania flasha mialem lekkie przepiecie pradu w dzielnicy i komp sie zwiesil podczas erarase liteona, podlaczylem naped i mam blad e64 i niechce sie wysunac tacka od dvd.czy ktos moze mi powiedziec jak to moge naprawic? lub jesli sie nieda to czy moge kupic naped liteon na ebay i wgrac w niego swoj klucz napedu ktory posiadam? mam nadzieje ze konsola niejest do wyrzucenia.z gory dziekuje za odpowiedzi

Odpal dosflash i wpisz dosflash liteon e BC00 (BC00 to mój adres portu ty wpisujesz swój). Zrobi się erase następnie dosflash i wgrywasz sobie FW. Jeśli napęd nie zostanie wykryty w dosflashu jest on do kosza jeśli się pojawi znaczy że jak najbardziej działa. Pamiętaj flash robimy tylko pod dosem!!!
 

twarek

Użytkownik
Użytkownik
niedziala, niwykrywa go.nieda sie otowrzyc napedu.mam jak cos klucz.wiec teraz mam kupic nowy lub uzywany liteon i wrzucic swoj klucz napedu do niego tak? lub czy jest gdziej jakis poradnik jak to zrobic.dziekuje i pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie wykryje do póki nie zrobisz erase pod dosflashem komendą wyżej , otwierać się nie będzie do momentu wgrania mu ixtreme.Jeśli erase twarde nie pomoże, kup nowego Litka wgraj zwyczajnie ixtreme z kluczem i tyle.
 

twarek

Użytkownik
Użytkownik
Nie wykryje do póki nie zrobisz erase pod dosflashem komendą wyżej , otwierać się nie będzie do momentu wgrania mu ixtreme.Jeśli erase twarde nie pomoże, kup nowego Litka wgraj zwyczajnie ixtreme z kluczem i tyle.
ok nowy litek zamowiony.jak mam podmienic w nowym litku klucze?podczas wczytywania dump files mam swoj key.bin wczytac ze starego litka?jakis opis lekki by sie przydal.dziekuje i pozdrawiam


dziekuje za rady z dosem.Litek dziala ale zrobilem to inaczej.Naped po wgraniu flasha co komp sie zwiesil spowodowal ze sie wogole nieotwieral.Wczoraj wieczorem zrobilem mu "twaredego"flasha.podlaczylem pod pc wczytalem klucze itp i zrobilem flasha( PC niewykrywal napedu tj.jungleflasher)Po tej operacji dalej sie nieotwieral w PC.Wsadzilem go do konsoli i dzisiaj rano zamowilem nowy.Niestety albo i stety po pracy nacisnalem eject...konsola sie wlaczyla i naped wyjechal.Dash sie pojawil itp ale plyt nieczytal dvd tylko cd same.Wiec jeszcze raz szybki normalny juz flash(PC juz go wykryl), 2 razy niechcial mi go wyczyscic i wgrac softu ale za 3cim razem poszlo wszystko.Podlaczam wiec do klocka i patrze a Fifa 09 sie wczytala.Konsolka dziala.Ufff mam nadzieje ze komus to pomoze na przyszlosc bo mnie napewno.
 

ludeksurf

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie, mam kod bledy 0020, czyli przegrzanie gpu, da rade to naprawic, czy nawet sie do nikogo nie fatygowac?
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Mam 3 Red Rings Of Death i robię ten sposób żeby sprawdzić te kody i lipa. Nie działa. Ekran w ogóle się nie pojawia. CO MAM TERAZ ZROBIĆ?
 

MalinaIV

Użytkownik
Użytkownik
Bo ci się na ekranie nie będzie pojawiać tylko na diodach w konsoli :)

Wciskasz te guziki i ci się świecą cztery diody czyli masz 0 później jeszcze raz i trzy 03 następnie jedna 031 i ostatni raz 0310 to był przykład :)
 

dawidoff0

Użytkownik
Użytkownik
o co chodzi dokldnie z kodem 0002 problem z zasilanem nie wiele mi mowi czy wkei ktos cos dokldniej i ewentualnie kogo by mi polecil do naprawy tego
 

vermoon

Świeżak
Świeżak
Witam was mam te 2 diody.Dałem mu ostygnąć wszystkie wentyle normalnie odkryte.Włączamm go po tgodniu dalej to samo dalej te diody.Co mam dobić??


Xbox to wersja premium z 2007 roku
 

atb1979

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanie od wczoraj mam problem z grafiką http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0cc88eddd9f86d7.html kolega yahoone wrzucił moją fotke wie ktosmoze co to jest i jak to naprawić te paski? dodam ze pojawiły sie te paski miedzy innymi w grze assasin 2ce i avatarze pozatym jak widac na załączonym linku moj avatar wygląda tez jak matrix, po paru minutach pojawiła mi sie czerwona dioda raz jest raz jej niema niewiem juz czy to cosz czujnikiem pozycji czytałem tez coso jakichspastach ze mogły wyschnąc koło wentylatorków aha jak mam taczerwona 1 diode to pokazuje sie e-74 jak wiekszości tutaj czytałem wasze komenty i jakioś dalej niewiem co robić oczytałem kod ja mam 1022 co on oznacza? Jak komuś sie chce to niech cosdoradzi bo widze ze tutaj są spoko ziomki dzieki.
 

email

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam taki mały problem. W tv konsola wyświetla error e73. Zdiagnozowałem konsole i jest cod 1021. Próbowałem konsole sfixować pomysłami na Youtube, oczywiście to nie pomogło. I do tego mam pytanie: Czy M$ naprawi mi ten błąd?
 

piter krk

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanie,wywaliło mi obraz i pokazały sie 2 czerwone diody...
Odpaliłem jeszcze konsole z 3 razy i za każdym razem po 4 minutach grania to samo...
Jak zaniosłem dziś konsole do naprawy zapaliła sie jedna czerwona dioda...bład 74
Czy to normalne(tzn czy problem z przegrzaniem jest scisle połaczony z błedem 74) czy mam 2 zeczy do roboty????? ....bo jak tak to niedługo sie nieopłaci tego robić....prosze o pomoc
 

Do góry Bottom