Wytrzymałość baterii w padzie

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ile wytrzymują wam baterie w padzie.
Te energizery co dostałem razem z konsolą wytrzmały juz ponad miesiac (przy wyłączonych wibracjach - bo mnie tylko te wstrząsy denerwuja) grając po 1-2 godz dziennie (czasami wiecej czasami w ogole)
Teraz juz pad mryga od paru dni. Ile jeszcze wytrzymają??
Czy przy takiej wydajnsoci opłaca sie kupowac akumulatorki z ladowrka (jakies 50 zł) nie mowiac juz o oryginalnym play and charge????
W koncu dobre energizery czy duracelle kosztuja jakies 6 zł.....
 

acePL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wytrzymałość baterii w padzie

Ja mam orginalne play & charge i bardzo jestem zadowolony. Nie raz jak grałem w Gow-a to słyszałem "chłopaki zaraz wracam... lece po baterie do kiosku :d "
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wytrzymałość baterii w padzie

acePL napisał:
,,, Nie raz jak grałem w Gow-a to słyszałem "chłopaki zaraz wracam... lece po baterie do kiosku :d "
Jezu ile bym wydał kasy na Baterie ;O

Najlepsze są akumulatorki, bardziej przydatne niż P&C Kit ;P bo można je użyć jeszcze w pilocie .
krisr77 napisał:
...W koncu dobre energizery czy duracelle kosztuja jakies 6 zł.....
mam nadzieje że chodzi ci o Akumulatorki a nie Baterie, koszt lepszej baterii to ok +2zł a więc akumulatorek zwraca się już po 2-3 ładowaniach...
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Wytrzymałość baterii w padzie

koszt baterri to około 5 -6 zł za 4 sztuki http://www.allegro.pl/item420107215_energizer_ultra_baterie_alkaliczne_paluszki_r6_aa.html
koszt ładowarki z 4 akumulatorkami to około 50 - 60 zł http://www.allegro.pl/item415593566_ladowarka_gp_4_x_aa_2500_wall_e_walle_wall_e.html

wiec te +/- 55 zl powiedzny zwraca (w moim przypadku) sie po około 11 x 2 miesiacach.

Wiec zastanawiam sie czy sie opłaca :) ... bo nie mam innego sprzętu do ktoreo mozna uzywac akumulatorków....
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wytrzymałość baterii w padzie

Hehe nadal ja nadal jadę na bateriach .
rożnie bywa są czasem dobre co działają dobry tydzien a sa takie co po 3h grania sie zużywają
 

Mix*Tech[kameleon]PL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wytrzymałość baterii w padzie

Ja kupiłem kiedyś Play & Charge Kit ale krótko trzyma, a teraz mam 4 akumulatorki (TF1, Forever) są po 7,7zł i ładowarka Emos za 27,5zł która ma wejścia na baterie AA(4szt.) lub AAA(4szt). Polecam długo trzymają.
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wytrzymałość baterii w padzie

mój kuzyn przeszedł na zwykłych bateriach gta4 (około 25 godzin) i połowe assasina 8)
 

Do góry Bottom