X 360 w sklepie avans

Soul Eater

Banned
Użytkownik
Witam kupilem wczoraj kosnsole xbox360 premium na raty okazalo sie ze jest to wersia z 2006 roku czy jest mozliwosc wyminay towaru? mial ktos stycznosc z wymiana konsoli w sklepie i bral na raty.Proze o pomoc,niewiem gdzie szukac na forum.
:(
 

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Hmm... Brałeś na raty powiadasz? Jest opcja nie płacenia rat. :D Ale będziesz zmuszony oddać sprzęt, albo rozprawa w sądzie, za złamanie umowy. Ale najlepiej ić się zapytaj do sklepu Avans. :)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X 360 w sklepie avans

Graj, masz gwarancje to po co wymieniać, potem do MS wyślesz i dostaniesz new, no chyba że chcesz przerobić to już inna sprawa... :p
 

artus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: X 360 w sklepie avans

Bez problemu moze zwrocici towar ktory zakupiles nie wazne czy to na raty czy za gotowke. Na zawrot towaru zakupionego za gotowke masz 30 dni bez podania przyczyny zwrotu.; Natomiast w przypadku rat otrzmyłas taki druczek ktory umozliwia zrezygnowanie z umowy kredtowej, bez zadnych konsekwencji i na to masz o ile dobrze pamietam 10 dni.
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Masz 10 dni na oddanie sprzętu jeśli nie uszkodziłeś pudełka i wszystko jest w stanie idealnym.

Swoją drogą sprzedawać sprzęt z 2006r to już przesada, przecież od samego leżakowania mógł go szlak trafić.
Poza tym zawsze na koniec roku producent robi wyprzedaże sprzętu z zeszłego roku wiec dziwne ze takie egzemplarze leżakują jeszcze w sklepach.
 

zomg

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Owiń go w koc ,włącz jakąś grę i poczekaj ,aż odejdzie na RROD a następnie do sklepu ,więc M$ da ci nowe bebechy(octopus)czyli 65nm nowe chlodzenie ale HDMI nie bedzie.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Tak jak mówi zomg, ale dadzą Ci też Lite-Ona i zapomnij o przerobieniu konsoli...!

Wymiana napędu to raczej standard w tak starej konsoli
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X 360 w sklepie avans

Ale być może on ma egzemplarz po serwisowy, czyli jest data na obudowie 2006 ale bebechy są nowe, M$ by zaoszczędzić na obudowach robił coś takiego że ładował nowy sprzęt w stare obudowy, można to rozpoznać po nowej papierowej plombie.
 

Soul Eater

Banned
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Wymienili mi w avansie konsole na nowa z data [2007.09.01] niema HDMI zasilacz 203w czy ma nowe chlodzenie?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Nie, te same bebechy co w wersji z 2006... Idz jeszcze raz i przy nich sprawdz, ktore x'y maja HDMI, wtedy bedziesz pewien. Powiedz, ze te starsze wersje to konsole mocno awaryjne.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X 360 w sklepie avans

Soul Eater napisał:
Wymienili mi w avansie konsole na nowa z data [2007.09.01] niema HDMI zasilacz 203w czy ma nowe chlodzenie?
To jest nie możliwe że nie ma HDMI! :D
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Soul Eater napisał:
Wymienili mi w avansie konsole na nowa z data [2007.09.01] niema HDMI zasilacz 203w czy ma nowe chlodzenie?
chlopie co to za avans skad oni to biora przecierz tego juz sie nie spotyka w sklepach juz 3 wersja wchodzi x-a a oni jeszcze pierwsza maja
 

Soul Eater

Banned
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Co powinienem im powiedziec w sklepie zeby wymienili mi konsole poraz drugi
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Powiedz, ze dali ci stary model konsoli,ktora jest awaryjna i nie chcesz takiej. A najlepiej to powiedz, ze masz telewizor HD a ten XBOX nie ma HDMI, a nowe maja... Niech wyciagaja z pudelek i znajda taka z HDMI. Albo ponoc jakos mozna nawet z pudla dojrzec date produkcji...
 

Soul Eater

Banned
Użytkownik
Odp: X 360 w sklepie avans

Spróbuje mam nadzieje ze mi go wymienia poraz kolejny :'(
 

Do góry Bottom