X-Men Origins: Wolverine -opinie

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
opisz dokładniej gdzie jesteś najlepiej jaki poziom??
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie opisz dokładnie po takich elementów w dżungli to trochę było, zresztą są na dobrą sprawę banalne :).
 

penetratorr

Użytkownik
Użytkownik
Chapter chyba sie nazywa :The Wolverine. Planasz wygląda tak, że są trzy ogromne posągi. Na samym początku jest lina, wchodzi się po niej u góry jest pokrętło, które wysuwa wszystkie posągi i opuszcza cos na podobieństwo mostów zwodzonych z nich. Za jakiś czas się one zamykają a posągi się wsuwają i trzeba ponowić myk. Skaczę na pierwszy posąg, drugi i potem wypadalo by wskoczyć na drewniany mostek wystający ze skały ale nie doskakuję tam za tym mostkiem jest następny posąg. No i zmysl Wolverine'a pokazuje, że trzeba właśnie się udać tą drogą. Nie wiem jak to przeskoczyc :\


Udało mi śe wskoczyć na drewniany podest ale tylko wtedy kiedy most zwodzony posągu nr.2 się podnosił natomiast nie starcxa mi już czasu żeby wskoczyć na 3 bo sie zmyka i wydaje mi się że i tak bym stamtąd nie doskoczyl
 

penetratorr

Użytkownik
Użytkownik
Da sie to zrobić udalo mi sie raz na 74 razy, wyłączam to cholerstwo i ide na browar bo mnie krew zaleje, chyba jednak trafi na półke.
 
T

Termos

Guest
Fakt, opanowanie skakania wymaga cierpliwości. Po prostu trzeba wyczuć, kiedy poraz drugi wcisnąć A ( domyslnie skok)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
dokładnie potrenuj double jump (moja rada nie naciskaj od razu 2 x A tylko jak już będziesz tak gdzieś w połowie drogi :)
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Gra naprawdę swietna !!! Grafika niezła choć mogłaby być lepsza, a cut-scenki niezłe ale do tych za Halo Wars nawet się nie zbliżają. Liczę na 2 część bo to naprawdę świetna gra i mogłaby stać się tytułem niezależnym od filmu. Oceniam 7/10/
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
nie macie wrażenia, że końcówka jest trochę jakby przeciągnięta?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przeciągnięta??? dla mnie mogli by jeszcze to trochę przeciągnąć bo cos szybko sie skończyła zabawa z wolferinem :(
 

penetratorr

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś mi napisać jak rozwalił Gambita? Wskoczył na jedno z rusztowań i cały czas rzuca kartami w żaden sposób nie mogę go udzerzyć. Wogóle to dużo jeszcze do końca?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
musisz odbijać te karty (LT) 2 razy i jak trafisz to wtedy LUNGE i nawalasz i tak kilkanaście razy :)
a do konca juz bardzo niedaleko :(
 

Jakub89

Banned
Użytkownik
Macie tez tak ,ze np biegacie bez koszulki włącza się jakiś filmik i w cudowny sposób bohater jest już ubrany ??
Albo na odwrót koszulka o filmiku znika ??

Taki szczegół a strasznie mnie denerwuje :D
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
jasne, że tak mamy:). stań przy ścianie i obróć bohatera np. frontem widać jego klate, obróć tyłem już stoi w koszulce :)
 

boogie

Świeżak
Świeżak
Da sie to zrobić udalo mi sie raz na 74 razy, wyłączam to cholerstwo i ide na browar bo mnie krew zaleje, chyba jednak trafi na półke.
Z tego co pamiętam to na ostatniej platformie wykonujesz nie skok tylko LOUNGE na przeciwnika stojącego na końcu.
Tak jak ktoś wspomniał wczesniej kombinowanie a'la Tomb Rider jest proste w tej grze. Co mimo wszystko stanowi bardzo dobrze pomyślany dodatek do siekanki i mielonki :)

Pozdro i nie zniechęcaj się.
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
czy grając na easy bede dostawał pkt za osiągnięcia?
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
czy grając na easy bede dostawał pkt za osiągnięcia?
jasne, że tak. Jeden tylko zależy od poziomu trudności- "beat game on hard diffuculty" :p

A co do bugów z koszulką. Niestety twórcy widać mocno się spieszyli, żeby oddać grę na czas czyli zgrać premierę z ukazaniem się filmu kinowego i parę wpadek zaliczyli :D
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
skonczylem..polecam...graficznie nie powala..nie wciaga jakos tak strasznie super..momentami monotonna bo to samo i lokacje podobne..ale gra ma cos w sobie..fajnie sie gralo.nie zaluje czasu z ta gra....7/10./no i gra jest dosc brutalna hehhe
 

GORAL84

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
8/10 dość długa, przyjemna, dobra graficznie ale niestety ZDECYDOWANIE za łatwa:confused:
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
na easy moze i latwa.. ja przechodzilem na normalu, a teraz walę na hardzie i jest dużo ciekawiej
 

lukaszunio1

Świeżak
Świeżak
Sami jesteście łatwi... :/ Za nic nie mogę pokonać tego kolesia co się z nim walczy na kominie takim, co z rąk wyjeżdżają mu takie miecze 2, nie wiem czy to boss końcowy, czy jak, ale za nic nie mogę go pokonać.
Jak schodzi mu pierwszy raz hp do zera, odnawia się i zaczyna rozwalać ten komin to zawsze w końcu spadnę. Czasem on już połowy energii nie ma, ale w końcu i tak mnie zrzuci i mission failed. 3 dzień go męczę i nie mogę :/
 

Do góry Bottom