X360 Elite czy premium?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Radzickowy

Świeżak
Świeżak
Witam!
Jestem nowy na forum ale chce się dowiedzieć jednej rzeczy.
Otóż pod koniec miesiąca będę zamawiał x'a i mam pytanie, czy lepiej kupić wersje Elite czy Premium czym one się różnią oprócz pojemności dysku? I jeszcze jedno pytanie. Czy bez XBL da się grac po sieci. Proszę nie jechać mnie od razu, oczekuję wypowiedzi, która pomoże mi w dokonaniu wyboru. X'a kupie na pewno, kupiłem już nawet GTA IV czekam już tylko na wypłatę no i muszę wybrać pomiędzy Elite a Premium.
Z góry dzięki.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 Elite czy premium?

Bylo setki razy...
Zawsze polecalismy(forumowicze) wersje Premium,ale w perspektywie zblizajacego sie jesiennego updatu,ktory przyniesie mozliwosc instalacji gier na dysku,wersja Elite(120gb)wydaje sie rozsadnym zakupem.
XBL ma kazdy uzytkownik-mozliwosc grania zalezy od wersji abonamentu.Gold jest do grania po siecie,Silver to w sumie tylko opcja DLC(pobieranie roznych rzeczy itp)
Jesli Cie stac skalnialbym sie ku wersji Elite(poza wiekszym dyskiem i fajniejszym designem nie rozni sie wlasciwie od Premium).

Korsak

Użytkownik
Użytkownik

Różnice są niewielkie, ale jednak są dostajesz jedynie 2 inne kabelki:p Elite ma 120GB HDD i Component, Composite, HDMI z wyjściem OPTICAL, a premium 20GB HDD i Component, Composite.

Radzickowy

Świeżak
Świeżak

Właściwie przekonuje mnie ten design, kabel HDMI mam taki telewizorek w pokoju więc się przyda, no i ten dysk... Dzięki za pomoc!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom