X360 HDMI w 65nm (FALCON)

punk

Świeżak
Świeżak
czy w konsoli w wersji elite jest w 65nm (FALCON)? czy inne maja?
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

mysle ze ktos odpisze no ale juz trudno ja to zrobie. jest juz temat o tym, poczytaj uwaznie. pozatym powszechnie wiadomo ze falcony sa produkowane od wakacji 2007, jesli masz konsole z sierpnia jakos to masz 65nm. kazda konsola z wyjsciem HDMi ma chyba falcona.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

Kabosh napisał:
mysle ze ktos odpisze no ale juz trudno ja to zrobie. jest juz temat o tym, poczytaj uwaznie. pozatym powszechnie wiadomo ze falcony sa produkowane od wakacji 2007, jesli masz konsole z sierpnia jakos to masz 65nm. kazda konsola z wyjsciem HDMi ma chyba falcona.
gdzies czytałem ale nie jestem pewny, że nie każda z HDMI jest w 65nm
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

to prawda, no ale jesli po paru godzinach pracy nadal obudowa jest tylko ciepla i wylatuje cieple powietrze to raczej falcon, tak tego nie mozna powiedziec, bo jak ktos ma falcona i premiuma to ma zasilacz 203W, przynajmniej tak ja mam. no coz, najlepiej otworzyc obudowe i sprawdzic wiatraki :D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

Kabosh napisał:
to prawda, no ale jesli po paru godzinach pracy nadal obudowa jest tylko ciepla i wylatuje cieple powietrze to raczej falcon, tak tego nie mozna powiedziec, bo jak ktos ma falcona i premiuma to ma zasilacz 203W, przynajmniej tak ja mam. no coz, najlepiej otworzyc obudowe i sprawdzic wiatraki :D
dokładnie
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

Mylicie się - Falcon ma zasilacz 175W, bo pobiera mniej prądu i dla tego mniej się grzeje.
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

nie nie mylimy sie - microsoft wyprodukowal za duzo zasilaczy 203 W dlatego daje je do wersji premium, do arcade daje 175W, bo tyle potrzebuje falcon, zasilacz tak wiec w premium ma 203 W a moze miec nawet 500 a i tak bedzie pobierac 175 W, no chyba ze tez jestes zdania takiego ze xboxy sprzed ostatnich kilku miesiecy to nie te nowe serie?
 

punk

Świeżak
Świeżak
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

czyli nie ma konkretnej reguly ktory to falcon a ktory nie ???

częśc twierdz ze to kwestia wzmacniacz częsc ze nie. czym sugerowac sie zeby wybrac x360 z falconem
 
P

Piri001

Guest
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

Wszytstkie falcony maja wyjscia HDMI . Jezeli taki xbox ma hdmi - ma falcona . Jezeli nie ma tego wyjscia to nie ma falcona .
 

punk

Świeżak
Świeżak
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

czyli wersja elite ma falcona:]]

wszystko jasne i dzieki
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

nie do konca tak jest na innych forach wielu ludzi pisze ze sie spotkalo z 90nm z HDMI...jedynym pewniakiem z falconem w srodku od nowosci jest wersja arcade.
 

punk

Świeżak
Świeżak
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

HMMM czyli nie kazda werjsa elite ma falcona?????? to ja juz nic z tego nie wiem :(
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

punk ma a widzisz inni fajnie zamotali hehehe
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

popatrz z prawej strony konsoli (patrzac od przodu) w otwory swiecac latarka, jesli zobaczysz ze radiator na CPU ma miedziana rurke to znaczy ze nie jest to 65nm
 

punk

Świeżak
Świeżak
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

wszystkie informacje tutaj :
http://forums.xbox.com/15804553/ShowPost.aspx

i wszystko jasne :D
 

beavis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

http://farm3.static.flickr.com/2409/1603431576_79878d9bd7_o.jpg

Co to jest Zephyr ?? jak dobrze rozumiem to jest wersja z hdmi bez falcona
Ja ma falcona hihi wrescie wiem na 100% :D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

Powiem tyle falcon nie falcon i tak to nic nie da przecież problemem X360 nie jest CPU lecz GPU a najbardziej wpływającym czynnikiem na uszkodzenie konsoli jest za słaby lut (chyba wszyscu już wiedzą jak M$ robi Xklocki ;)) Urzywająć najtańszych części żeby iść po kosztach i jak najtaniej, oczywiście GPU jest bardzo dobry tylko płyta główna podczas nagrzewania się skurcza czego skutkiem jest wypchnięcie GPU lub RAM-u. GPU nadal jest robiony w 90nm więc nie ważne jest czy konsole masz Falcon czy nie Falcon, Falocn powstał po to zeby zamydlić ludzią oczy że już konsola jest idealna już!!! W czerwcu- śierpniu 2008 GPU terz ma być w 65nb w tedy nie będzie problemuw z 3rod!!! TO JEST MOJA OPINIA!!!
 

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

przeo_91 napisał:
Powiem tyle falcon nie falcon i tak to nic nie da przecież problemem X360 nie jest CPU lecz GPU a najbardziej wpływającym czynnikiem na uszkodzenie konsoli jest za słaby lut (chyba wszyscu już wiedzą jak M$ robi Xklocki ;)) Urzywająć najtańszych części żeby iść po kosztach i jak najtaniej, oczywiście GPU jest bardzo dobry tylko płyta główna podczas nagrzewania się skurcza czego skutkiem jest wypchnięcie GPU lub RAM-u. GPU nadal jest robiony w 90nm więc nie ważne jest czy konsole masz Falcon czy nie Falcon, Falocn powstał po to zeby zamydlić ludzią oczy że już konsola jest idealna już!!! W czerwcu- śierpniu 2008 GPU terz ma być w 65nb w tedy nie będzie problemuw z 3rod!!! TO JEST MOJA OPINIA!!!
bzdury gadasz ... , jak jest falcon to w srodku xbox'a jest mniej ciepla i konsola lepiej radzi sobie z chlodzeniem , w starych modelach co bylo 90 nm to konsola byla bardzo goraca i to powodowalo RROD
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

STARY TO NIE JEST WINA CPU JUŻ CI MÓWIE 2 RAZ TO WINA GPU KTÓRY SIĘ NAGRZEWA I POWODUJE ODKSZTAŁCENIE MATERIAŁU PŁYTY GŁUWNEJ CO W KONSEKWENCJI KOŃCZY SIĘ WYPCHNIĘCIEM GPU I ODLUTOWANIEM OTO CAŁY PROBLEM X'A. JESZCZE GDY BY GPU BYŁ W INNYM MIEJSCU DALEJ OD CPU TO BY MOŻE TEGO PROBLEMU NIE BYŁO, PROBLEM JEST GRY CPU WYDAJE SWOJE CIEPŁO I GPU WTEDY SIE KUMULUJĄ.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: X360 HDMI w 65nm (FALCON)

przeo_91 ma rację. To przez temperaturę GPU płyta się wygina i wyrywa podzespoły. Niekoniecznie samo GPU ale np. RAM.
 

Do góry Bottom