X360 I PAD

Diablomati

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie dotyczące X360 a dokladniej o pad bezprzewodowy . Bateria trzymie 30 godzin podobno a potem sie wyczerpie i jak ja naladowac mam zamiar dopiero kupic x360 i dlatego niewiem czy ladowarka jest w zestawie czy moze trzeba dokupic albo sa jakies inne sposoby ladowania pada. PLZ ODPISZCIE
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 I PAD

Diablomati napisał:
Mam pytanie dotyczące X360 a dokladniej o pad bezprzewodowy . Bateria trzymie 30 godzin podobno a potem sie wyczerpie i jak ja naladowac mam zamiar dopiero kupic x360 i dlatego niewiem czy ladowarka jest w zestawie czy moze trzeba dokupic albo sa jakies inne sposoby ladowania pada. PLZ ODPISZCIE
Masz normalne baterie paluszki w padzie. Jak sie wyczerpia kupujesz nowe albo kupisz akumlatory i ladujesz sobie
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 I PAD

I nie 30, a do 60godzin, w zaleznosci od baterii. Najlepiej od razu kup sobie ladowarke i akumulatory. Zabawa w tanie paluszki nie ma sensu.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 I PAD

Mi zyly te z zestawu ~25h-30, najlepszym rozwiazaniem sa akumulatory np tak - 4 takie same pojemnosc okolo 2300-2400mah + ladowarka na 4 paluszki i zawsze jestes gotowy.
 

Do góry Bottom