x360 Jasper RROD

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Konichiwa!
Wczoraj gralem z 5h w UFC 2009 i w pewnym momencie wylaczyl sie ekran i zaczely sie swiecic na konsolce 3 czerwone diody...
Dzisiaj wlaczylem i po 30min. narazie nic sie nie dzieje.
Nie wiecie czego moze to byc wina?
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Za długo nie pograsz, serwis pewny ;]
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
z takimi diagnozami to lepiej sie nei odzywaj. :p

Wystarczy przebiicie w instalacji czy nie wcisniety do konca kabel i masz ROD. Jak dziala to nie ma sie czym martwic. Jak sie zacznie pojawiac ponownie to wtedy bedziemy radzic co zrobic.

Jak cos to sprawdz kod bledu.
 

dydek61

Użytkownik
Użytkownik
Miałem to samo pare dni temu. Wieczorem rrod ale rano jeszcze normalnie 2h sobie grałem i sam wyłaczyłem bez zawiechy ale na wieczor juz nei odpaliła:/ Z tym że u mnie przy potrzasaniu jest słychac że coś lata w środku luzem najpewniej kulki.... Mam nadzieję że dexter ma rację ale osobiście wątpie zeby kabel w trakcie gry wyszedł z gniazda:]
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
te kulki co ci lataja to czujnik ruchu i odpowiada za prawidlowe swiecenie lampek na x'ie
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
wystarczy skok napiecia. mi np kiedys zgasl tv, komputer, a na xboxie pojawil sie rrod. kiedys tez pojawil mi sie rrod nie wiadomo czemu, zrestartowalem konsole i dzialala przez ok pol roku. potem padla, ale to byl zephyr, wiec na razie sie nie przejmuj.
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Mecze konsole juz druga godzine i rroda nie widac. ;).
Dzieki chlopaki ^^.
 

dydek61

Użytkownik
Użytkownik
Juz nie bede otwierał nowego tematu bo to dotyczy mniej wiecej tego.

Czy to wogole jest możliwe żeby po prawdziwym uszkodzeniu konsola zaskoczyła?? Bo ta hipoteza co do skoku napięcia jest mozliwa też w moim przypadku bo gniazdko mam troche wadliwe:/ Ale w sumie telewizor działal normlanie...
 

Do góry Bottom