X360? Nadal warty kupna?

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że Xbox 360 jest warty kupna. Wyszło na niego masa świetnych gier, więc może Ci służyć jeszcze tyle czasu że hohoho. No bo przeca z momentem premiery nowej generacji, X360 i gry na niego nie wyparują. A jak dodać do tego Kinecta, to i niejedną imprezkę urozmaici :D Ale żeby nie było że tak gadam, to podstawowym kryterium zakupu powinno być - Czy są na Xbox 360 gry w które chcesz zagrać? Bo jeżeli tak, to bierzesz i grasz. Jak mówili poprzednicy zawsze możesz po ograniu wszystkiego sprzedać i kasę przeznaczyć na coś innego.
 

vespero

Świeżak
Świeżak
Może żeby nie tworzyć nowego wątku dołącze się narazie.
Planuję kupić xboxa i tu zaczyna się dylemat czy wybrać używany czy nowy i czy w slimach w sprzedaży znajdę jeszcze taki którego modyfikacja nie kosztuje tyle samo co sama konsola.
Kupując używana jestem w stanie znaleźć już "zrobiona" kupując nową jestem zdany na łud szczęścia lub datę na naklejce jeśli bedzie mi dane otworzyć pudełko inaczej pudełko wiele mi nie powie chyba że jest coś o czym nie wiem.

Pomóżcie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Otwieranie nic ci nie da. Konsole w sklepach to corony kazda zrobisz na rgh koszt okolo 200zl lub ltu 300zl

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

ps3user

Użytkownik
Użytkownik
A czy kupujac x'a 4gb otrzymam w zestawie headset czy bede mysial dokupic go osobno?

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ma headsetow w pudełku

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom