X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Chcialbym znac opinie osob ktore mialy RROD i odeslaly konsole do reballingu.
Chce wiedziec jak konsola sprawuje sie po naparwie-tzn.jak dlugo juz dziala po naparwie i czy nie przytrafil sie jej ponownie RROD.
Jaka jest skutecznosc RED FIX'u?
Mozecie tez wpisac serwis w ktorym dokonaliscie naprawy.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 po reballingu-skutecznosc naprawy?!

Po reballingu jest bardzo bardzo małe prawdopodobieństwo złapania RoD, masz na nowo wlutowany GPU na kulach PB z zwiększoną ilością ołowiu więc ciężko alby zimny lut powstał pod GPU.

Reasumując: Po reballingu RoD z winy GPU ci nie wyskoczy!
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

A Twoje zdanie na temat Red Fix jest jakie?!
Spotkalem sie na allegro z ludzmi ktorzy oferuja Red Fix i Red Fix II-jakas roznica jest czy to tylko chwyt marketingowy?!
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

Ich Red Fix to właśnie wlutowanie GPU na kulach PB i zmiana pasty to wszystko...
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

Ja odesłałem do serwisu... trzymali ponad 2 tygodnie, przez co cene opuscili z 200zl do 150... gwarancja byla na 3 miesiace, chodzilo 3 miesiace i niecaly tydzien... powaznie... wiec... dupa :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

napisz jaki to serwis?!
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

Szczerze moge Ci polecić iksboks.eu, wysłałem do nich konsole do Reballingu, dostałem 3 miesiące gwarancji, ale czeka się około 2tyg... :/ Konsola śmiga do tej pory bez zarzutów(prawie 7 miesięcy), ani jednej zwiechy !!
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

O to dobrze bo właśnie tam mam wysłać swoją konsolkę, tydzień temu złapała RODA :'(. Ale na tej stronce pisze że RED FIX to nie jest dawanie nowej pasty tylko cytuję "poprawianie połączeń lutowanych pod układami BGA". Warto to kupić?
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

@MARINO
Ja brałem Reballing i RED FIX'a też(tak na wszelki wypadek:D), i jak napisałem wcześniej, śmiga nadal...
 

raforza

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

misiek8 napisał:
A Twoje zdanie na temat Red Fix jest jakie?!
Spotkalem sie na allegro z ludzmi ktorzy oferuja Red Fix i Red Fix II-jakas roznica jest czy to tylko chwyt marketingowy?!
Jeśli chodzi o serwis to polecam Sosnowiec, koleś na allegro micchl a jeśli chodzi o Red Fix II to podobno polega on na wlutowaniu rezystorka który przyspiesza pracę wiatraków przez co lepiej chłodza. Pozdrawiam
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

ja wysłałem do tego gościa z sosnowca nick z allegro: micchl konsola sprawuję sie super żadnej zwiechy działa ładnie już ponad 2 miesiące oby tak dalej :D
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 po reballingu i Red Fix-skutecznosc naprawy?!

Miachał01 ja tez do niego wysyłam
ale ja mu daje swoją konsole a on mi nowego Arcade i dopłacam 100zł
 

Do góry Bottom