X360 problem z RGH

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Opisze tu swój problem dotyczący x360-tki i RGH, pierwszy dzień po przeróbce konsola chodziła ja ta lala bootowala się nawet szybciej niż wcześniej, pograłem trochę poustawiałam niezbędne ścieżki i tyle, wyłączyłem konsole, dzień drugi pierwsze uruchomienie pięknie, tez zagrałem chwile i wyłączyłem po powrocie z pracy tez chciałem chwile zagrać wiec włączyłem a tu pierwszy problem nie od razu się uruchomiła, wyłączyłem uruchomiłem jeszcze raz poszła, korzystałem trochę następnie wyłączyłem i dziś tradycyjnie chciałem zagrać przed praca a konsola ma ten sam objaw co dzień wcześniej tzn. uruchamiam konsole padem, X360 uruchamia sie slychac chodzace wiatraki i pracujacy dysk brak obrazu na tv natomiast na padzie miga krąg. Nic nie pomaga wyłączam i ponownie próbuje uruchomić jest to samo.
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Xbox zachowuje się dokładnie w ten sposób gdy się go włączy bez podłączenia do ekranu, albo gdy monitor/TV jest wyłączony. Zacznij od sprawdzenia czy masz sprawny kabel i czy wtyczki dobrze siedzą w gniazdach. Któreś gniazdo od obrazu też może być uszkodzone.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
wlacz raz jeszcze. zaskoczy

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Mumin_85

Użytkownik
Użytkownik
Masz slima czy fata ? na jakim chipie ? nie ktore maja tendencje do dluzszych bootow, ja na slimie z maximusem stingerem 4 pierwsze booty mialem do 5 sekund a nastepny juz minute teraz potrafi sie wlaczyc od razu badz do 15 sekund czasem trzeba poczekac. Przenosiles konsole ? RGH jest bardzo czule na zaklocenia.
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
@ziomo8 idąc twoim tropem przełączyłem się na inne wejście HDMI w TV nie mam drugiego kabla aby sprawdzić bo nie działa mi i na tym drugim
@Mumin_85 konsola Fat na chipie Xecuter CoolRunner
 

Mumin_85

Użytkownik
Użytkownik
Konfiguracja idealna do rgh powinno smigac, sam robiles rgh czy zleciles komus ?
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Zleciłem wykonanie usługi, sprawdzę na innym kablu HDMI, jak nie pomoże to nie wiem co, za okno :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
urok rgh, czasem konsola nie chce wstac albo dlugo wstaje. musisz probowac. ja cold booty mam nieraz minutowe badz wogole ich nie ma, po restarcie wstaje.
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
A może ktoś wyjaśni czym to jest spowodowane ze raz tak bootuje raz tak, czy ma to związek z reakcja chipa czy z jego funkcjami sterującymi.
 
Ulozenie kabli ma znaczacy wplyw na boot.

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom