X360 S... niszczy płyty!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Litwin95

Banned
Oglądałeś prezentację wideo Xboxa 360 S, którą kilka godzin temu opublikował Nexus? "Śmieszna" sytuacja przydarzyła się podczas tej prezentacji redaktorom, którzy testowali sprzęt. Jeden z nich poruszył konsolą, gdy w napędzie był ALAN WAKE. Zapewne domyślasz się, co było dalej. Na ten sam "problem" cierpi każdy model X360. Zapraszam do obejrzenia dość zabawnego materiału wideo z "uśmiercenia" świetnej gry i pamiętaj - nie machaj konsolą podczas grania:)

YouTube - New xbox 360 destroys discs

Źródło: X360 S... niszczy płyty | Konsolowisko.pl
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
debile :] ... tak sie nie robi ... nawet zwykły odtwarzacz CD - DVD :] do muzyki porysuje płyte jak się będzie tak krecić sprzętem
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ten temat juz jest gdzieś.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Temat głupio nazwany xbox 360 nie niszczy płyt. Zniszczył ją gość, który nie umiejętnie korzysta ze sprzętu.
 

Adikoss

Użytkownik
Użytkownik
Nic wielkiego, to głupota tych ludzi a nie Xbox zniszczyła tą płytę...
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
Idioci ! równie dobrze mógł rzucić nią o ziemie i powiedzieć Xbox niszczy płyty
 

jolziomxd

Użytkownik
Użytkownik
Polecam włozyc plyte do ps3 i pokrecic konsola albo komputerem.. idiota, a pozniej powstaja takie newsy, ktos to chwyci nie czytajac i powie kolegom na forum ze xbox niszczy płyty i zeby go nie kupowac -.-
 

Litwin95

Banned
@jolziomxd Czy ja ci mówię, żebyś go nie kupował? Tylko mogliby się nauczyć na własnych błędach i poprawić to....
Poza tym nikt nie każe ci czytać tego tematu i się w nim udzielać!
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Ale stary to normalne zjawisko, tam działa duża siła odśrodkowa i próba zmiany pozycji napędu zawsze będzie się tak kończyć.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem ,że PS3 po włączeniu i kręceniu nią (jaki ***** tak robi?) kiedy płyta jest w napędzi nie zarysuje mi płyty?
 

tom19821004

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Proponuje zamknąć temat a autora uchonorować ostrzeżeniem. Każdy napend optyczny czy to w PC, konsoli czy DVD czy CD-Audio porysuje płytę, gdy będziemy tak postępować jedynie otwarzacze samochodowe radia z CD lub DVD i przenośne otwarzacze CDAudio są to tego przystosowane.
 

Litwin95

Banned
No rozumiem. Ale przeczytałem tego news'a, ten filmik mnie rozśmieszył i uznałem ta wiadomość za interesującą. Jeżeli tak nie jest, proszę usunąć temat.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiem jakie napędy są w ps3 ale płyte też pewnie trzyma magnes i siłą rzeczy efekt będzie taki sam jak w przypadku x'a
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
No niestety sam tak 2 lata temu uszkodziłem Gears of War (rozpacz :D). Co do samego newsa temat trochę nietrafiony, ale ogólnie śmieszna ciekawostka, więc moim zdaniem trochę się czepiacie.
 

SebooL12 PL

Banned
Ja pier**** ale debil .... Widać amerykanie nie mają mózgu cytat "Nie miałem pojęcia, że tak się stanie"
Orientuje się ktoś czy slim ma jakiś nowy napęd?
Znalazłem pewien filmik na którym widać całą tackę slima, ale koleś kręcił to Iphonem i dokładnie nie można się przyjrzeć
http://www.youtube.com/watch?v=OBiHQfc2Y5k

Dokładnie 2:12
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
To normalne że jak będziesz ruszał konsole w tedy kiedy płyta jest w środku to może porysować
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ładnie :D
Ale to raczej normalne, nie można ruszać napędem gdy płyta jest w ruchu.
Ciekawe jak jest z kompowymi napędami :D
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Pamiętam jak miałem za czasów młodości discmana. To był szał. Nikt go nie trzymał w łapie jak jajko na talerzu. Chodziło się z takim, pokazywało, zabierało na szkolne wycieczki, a nawet biegało. Sprzęt nie do zdarcia, płyta nie nadawała się do kosza po jednym dniu. Technika przez lata idzie do przodu, a tu takie cyrki.

Tu nie chodzi o to, aby nie zmieniać położenia konsoli w czasie, gdy ona czyta płytą. No ok, nie powinno się tego robić, ale nie ze względu na to, że płyty tego nie lubią, tylko dlatego, że tacka X360 jest po prostu FAIL i w momencie kiedy konsola nic nie czyta z płyty, płyta w napędzie ma luzy. Taka sama sytuacja jest w nagrywarkach desktopowych, ale nikt przecież nie będzie przewracał na bok budy PC. PS3 ma napęd ten charakterystyczny dla macbooków. A przecież tak łatwo było wrzucić do X360 napęd, który jest w laptopach, z mechanizmem znanym z pudełek od gier. Wkładam płytę do napędu na 'clips' zaciskający płytę i nic nie ma prawa latać w środku po zmianie położenia konsoli.
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
A oglądaliście filimik na Gry Online jak oni mogą pobawić się nowym Xboxem :)
I właśnie w pudełku z Alanem nie było płyty :)
Może to właśnie po tym zdarzeniu . hehe :D
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Rozumiem ,że PS3 po włączeniu i kręceniu nią (jaki ***** tak robi?) kiedy płyta jest w napędzi nie zarysuje mi płyty?
O ile się nie mylę, odczyt napędu PS3 jest na poziomie 2.4x, a w konsoli Xbox 360 wynosi on 12x. Płyta kręci się nieporównywalnie szybciej, więc teoretycznie w ps3 to zjawisko występowałoby dużo rzadziej. W praktyce jednak wygląda to tak, że obie płyty kręcą się i tak z dużą prędkością i stanie się dokładnie to samo. Ale zawsze jakiś argument dla fanboya :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom