• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

X360 Slim przeróbka - czym zczytać key, czym podmienić w LT i czym podmienić FW

Lordani66

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jako, że przeróbka slimów się zbliża, chciałem sobie konsolę przygotować do przeróbki (9054). I mam problem. Nie wiem czym zczytać z mojego slima firmware, żeby mieć je już na dysku, czym później w przeróbce (LT) podmienić keya z tym z mojego napędu i czym ostatecznie wgrać flasha do konsoli, jak już będe miał z moim keyem. Jakimi programami? Dzięki za pomoc.

Xbox-Master

Użytkownik
Użytkownik
a program antywirusowy wyłąnczyłeś bo może blokuje tez tak miałem , albo jak masz viste lub 7 do tak prawy przycisk myszy i otwórz jako administrator :D

pzdr

Lordani66

Użytkownik
Użytkownik
Ok tak zadziałało, teraz tylko jak zrobić dump. W sensie wiem, wpisując Terablinda dump, ale chodzi mi o to, kiedy włączyć konsolę. Załóżmy że mam wszystko wyłączone, konsola podłączona do kompa, i co? Najpierw konsola, pozniej PC, czy na odwrot? Czy jak? A i skad wziac ten numer portu SATA, bo trzeba wpisac Terablinda <NUMER> dump. Skad go wziac. Dziek iza pomoc.

Do góry