X360 Slim przeróbka - czym zczytać key, czym podmienić w LT i czym podmienić FW

Lordani66

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Jako, że przeróbka slimów się zbliża, chciałem sobie konsolę przygotować do przeróbki (9054). I mam problem. Nie wiem czym zczytać z mojego slima firmware, żeby mieć je już na dysku, czym później w przeróbce (LT) podmienić keya z tym z mojego napędu i czym ostatecznie wgrać flasha do konsoli, jak już będe miał z moim keyem. Jakimi programami? Dzięki za pomoc.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie ma co gdybac, wyjdzie flash to wyjda tez wszystkie potrzebne programy. Obecnie key odcztasz tarablinda.
 

Lordani66

Użytkownik
Użytkownik
Te tarablinda to lipa jakaś. Klikam na tarablinda.exe, mignie tylko okienko (około 0,05 sekundy) i to wszystko.
 

Xbox-Master

Użytkownik
Użytkownik
a program antywirusowy wyłąnczyłeś bo może blokuje tez tak miałem , albo jak masz viste lub 7 do tak prawy przycisk myszy i otwórz jako administrator :D

pzdr
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
CMD przez niego włączysz aplikacje
 

Lordani66

Użytkownik
Użytkownik
Master - nie pomogło.
akir - nie rozumiem. Co to jest CMD.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
CMD to wiersz poleceń uruchamiasz go Start>Wszystkie programy>Akcesoria>Wiersz poleceń
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
klikasz start/uruchom/
wpisujesz cmd i enter
i tam wklepujesz terablinda i odpalasz
 

Lordani66

Użytkownik
Użytkownik
Ok tak zadziałało, teraz tylko jak zrobić dump. W sensie wiem, wpisując Terablinda dump, ale chodzi mi o to, kiedy włączyć konsolę. Załóżmy że mam wszystko wyłączone, konsola podłączona do kompa, i co? Najpierw konsola, pozniej PC, czy na odwrot? Czy jak? A i skad wziac ten numer portu SATA, bo trzeba wpisac Terablinda <NUMER> dump. Skad go wziac. Dziek iza pomoc.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
chlopie na forum jest poradnik......w temacie w którym sie wypowiadasz nawet proroczo......

http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/tutorial-jak-zrobic-flash-nowego-xbox360-slim-70276.html
 

Do góry Bottom