X360 vs PC

PaweU

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!
Od dłuższego czasu przymierzałem się do kupna x360. Teraz mam już kasę i... wątpliwości. W miejsce x-a mogę zrobić upgrade komputera ( kupić 8800gts 512 , 2gb ramu , procka intel dc e2180 , dfi bloodiron i do tego jakieś chłodzenie na proca). Za xem przemawia to , że wszystkie gry chodzą , i nie trzeba się przejmować upgrade'm. A wielkim minusem dla mnie są ceny gier.( przez rok wydam pewnie tyle na gry , ile na
coroczny upgrade kompa). Nie chcę przerabiać xboxa.
.Konsola byłaby podłączona do 19 calowego monitora lcd belinea ( 1280x1024)
Co doradzicie?

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: X360 vs PC

Gry są identyczne (poza exlusivami na x360) z tym że na pc często lepsze (dodatki, modyfikacje itd.). Masz możliwość nie tylko grania ale jak wiadomo wykonywania wszelkich prac jakie można wykonać na pc.

Jak ja kupiłem sobie nowy pc to tak na x360 raczej mało gram, no może te exlusive'y typu gtaIV ale jak wiadomo w październiku jest też wersja PC. Jak ja już w coś gram to mogę też uruchomić to na drugiej platformie więc równie dobrze mógłbym się pozbyć x360.

Podsumowując:
Jeśli chcesz wyłącznie grać, nie przejmować się upgradem co rok to bierz x360, jeśli masz zamiar robić coś więcej i nie koniecznie grać w gry wyłącznie wychodzące na x360 to bierz pc.

PaweU

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

dzięki za odpowiedź. Chyba zdecyduje się na pc ;]

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

jeśli masz tylko 19 calowy monitor lcd to nie kupuj xboxa

ja mam 22" i jest to za mały jak na konsole (tzn siedzenie daleko na kanapie)

do tego xbox ale tylko z przeróbke ... jeśli nie chcesz przerabiac to odpuść sobie ....

w Twoim przypadku chyba pozostaje PC

choc to sprawa indywidualna i najlepiej zagraj na konsoli u kumpla albo w markecie i sam oceń

Furson

Użytkownik
Użytkownik

dlaczego nie chcesz przerabiac ??? ?

i dlaczego typek ma nie kupowac x-a tylko dlatego ze ma monitor 19 calowy ?
jak siedzi normalnie przy biurku to przeciez gra sie przednio...
ja mam identyczny monitor jak on i naprawde nie mam na co narzekac

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

mateusz_gosc napisał:
jeśli masz tylko 19 calowy monitor lcd to nie kupuj xboxa

ja mam 22" i jest to za mały jak na konsole (tzn siedzenie daleko na kanapie)
Weź człowieku głupoty opowiadasz ! Sądzisz że mając monitor 22 cali to będziesz mógł grać jak na 42 calowym LCD :O

Ja ma 19 i gra się wyśmienicie ! i nie widzę potrzeby aby siedzieć na kanapie podczas gry bo zdaje sobie sprawę że to tylko 19 cali !!!

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

eeee, ja też gram na monitorze 19' i gra się fajnie :eek: Do tego CRT

Do góry Bottom