X360 z HDMI czy bez HDMI

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Czy na X360 z HDMI gry lepiej wyglądją niz na X360 bez niego ???
Oczywiście jesli gramy na full HD....
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

na kablu hdmi jest troszeczke lepiej niz na kablu component a mało gier jest w full hd wiec narazie to bez różnicy jest
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

kubus230195 napisał:
Czy na X360 z HDMI gry lepiej wyglądją niz na X360 bez niego ???
Oczywiście jesli gramy na full HD....
Glowie to xbox bez HDMI ma starsza plyte glowna i gorsze chlodzenie,przez co czesto sie przegrzewa. Xboxy z HDMI maja nowa plyte glowna i lepsze chlodzenie. Nie ma tylu awarii. A jesli chodzi o tv HD i jakosc obrazu to kolega juz ci odpowiedzial, chociaz zdania sa podzielone. ;p
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

A co daje inna płyta główna ?? Niedawno grałem u kolegi w x360 bez HDMI i konsola chodzila 9 godzin i tylko zrobila sie troche ciepla..... dlatego chyba mi sie nie przegrzeje bo ja gram max 4 godz.... Wiec co daje nowa plyta glowna??
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Tobie nic, nie da, no może, większą niezawodnosć sprzętu ;)
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Mam jeszcze jedno pytanie czy jesli teraz kupie x360 bez HDMI to czy za rok czy poltora bede tego zalowal bo gry beda wychodzic zwlaszcza w full HD i bede mial gorszy obraz ?? Czy poprostu roznice beda nadal niewielkie tak jak teraz ??
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Różnice, będą niewielkie, fakt obraz z kabla cyfrowego, jest ździepko lepszy od obrazu z analogowego, ale są to różnice lekko kosmetyczne. A tak poza tym HDMI to poprostu obraz z dźwiękiem. Nie powinieneś żałować.
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

No tak ale jesli kupuje uzywanego z 5 grami i drugim padem za 1050 zl to czy oplaca mi sie tego nie kupowac tylko kupic o 300 zl drozsza z HDMI ???
Konsole planuje posiadac jakies 2-3 lata...
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Tak jak mówiłem, na bank z jakości będziesz zadowolony, ludzie gadają że HDMI to lepsze kolory, ostrość, i cała reszta, ale to trzeba naprawde wytężyć wzrok zeby tę różnice zobaczyc, jak już zobaczysz to dojdziesz do wniosku, że różnicy jest praktycznie tyle co nic :p HDMI nie jest warte 300zł

Bierz, tańszy zestaw, bo HDMI nie jest żadnym argumentem...
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Dzieki wrescie ktos mi to pozadnie wytlumaczyl. Jeszcze raz dzieki!!!!
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Miej na uwadze to Co ci wczesniej (wyzej) napisalem. Lepiej troche wiecej zaplacic i miec xboxa z HDMI i lepszym chlodzeniem... Obecnie malo kto pakuje sie w awaryjne modele (wlasnie te bez HDMI),dlatego sa tanie.
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

A wy jakie macie modele z HDMI czy bez??
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Ja mam bez, a konsole na starcie kupiłem z rodem, coś tam w niej pokombinowałem, i roda nie ma ani śladu 8) Wystaczy nie tyrać konsoli 24/h
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Ok fajnie dzieki, to ja juz sie nie bede wiele zastanawial... Wielkie dzieki raz jeszcze
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

vagner napisał:
Ja mam bez, a konsole na starcie kupiłem z rodem, coś tam w niej pokombinowałem, i roda nie ma ani śladu 8) Wystaczy nie tyrać konsoli 24/h
Tak,tylko ze co trzecia konsola pada. I to tez trzeba miec na uwadze. Niektorym sie poszczesci i beda jechac na jednym egzemplarzu do konca, inni w miedzyczasie oddadzac 4 razy na gwarancje. Znam przypadek,ze kumpel w Anglii chyba w 2006 czy 2007 roku kupil Xboxa, pogral,sprzedal drugiemu kumplowi i smiga do dzis. Zas inny typek kupil Xboxa w 2006 i trzy razy mial RRoD'a. I to nie tyle, ze gral 24h,tylko z dupy od tak mu padla. Wiadome powszechnie i przyjede wiadomosci kazdego. Nie poelcam awaryjnego sprzetu,lepiej troche doplacic i miec problem z glowy.
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

W takim razie jeszcze sie zastanowie.... A jaka rt masz konsole cux??
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

Troche cux ma racje, jak kupywać bez hdmi to lepiej od sprawdzonych źródeł. hm...może moją ci sprzedam ;)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

kubus230195 napisał:
W takim razie jeszcze sie zastanowie.... A jaka rt masz konsole cux??
Teraz są "nowe" konsole bez HDMI ale poprawione chłodzenie itp. Jak będziesz kupywał to sprawdź jaką ma plombę jak ma starą taką srebrną to konsola jest bardzo stara jak ma nową taką żółtą papierową to jest nowa po serwisowa i ma wszystko good :D
 

kubus230195

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

A jesli konsola ma gwarancje ??? To nie mam sie co obawiac co do rodow itp. ???
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 z HDMI czy bez HDMI

nie
 

Do góry Bottom