X360dock - konkurencja X360Key

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj zauważyłem taką śmieszną rzecz, konkurencja dla X360key. Mi osobiście się bardziej podoba no i kosztuje nieporównywalnie mniej - 284 pln (65 euro) z przesyłką.

Wszystko na ten temat znajdziecie tutaj:

X360DOCK Official Site - X360DOCK.COM

PS. Moim zdaniem fajny jest patent że można to bezpośrednio do kompa podłączyć i zarządzać całą zawartością bezpośrednio z laptopa czy PC. W związku z czym odpada wydatek na dysk zewnętrzny i 284 złote to naprawdę nie dużo... :)))

jeszcze jedna poprawka, stąd można mieć za 235 plnów:

http://www.digitopz.com/x360dock-xbox-360-usb-loader-p-1094.html
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa alternatywa, ale poczekajmy na cenę z LCD. Wybierać grę z PC to trochę porażka. Może inne alternatywy będą jeszcze, albo xkey stanieje.
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa alternatywa, ale poczekajmy na cenę z LCD. Wybierać grę z PC to trochę porażka. Może inne alternatywy będą jeszcze, albo xkey stanieje.
Ja mam wszystko podpięte do PC, więc dla mnie to dobrze (poza tym mam jeszcze dwa netbooki z których w sumie nie korzystam):), zresztą - zobacz że może nie dużo ale zawsze trochę czasu zaoszczędzisz zanim skopiujesz grę na dysk zewnętrzny czy pendrive że w ogóle o samym wypalaniu płyt nie wspomnę (a w szczególności teraz po tym FW od c4e). Dla mnie to niesamowicie wygodnie, ściągam grę, odpalam ją na PC, przełączam telewizor na HDMI xboxa i od razu gram. A już będąc liczygroszem to ostatnio wydałem prawie 100 plnów na płyty (TDK i Verbatimy) także kalkulacja jest prosta. Jednakże nikogo nie będę przekonywał, każdy sam wie co jest dla niego dobre :))

A co do LCD to dobra informacja na stronie tego sklepu co podałem jest:

"The X360dock LCD touch screen is producing in the factory and will come out soon.For customers who have bought the X360dock Module 1 without the touch screen remote can also buy the remote from us later(we will specially offer a favorable price for you ).The remote is compatible with your X360dock Module 1 perfectly!This is a free shipping item, we can send this item to any place,you will receive the tracking number in 24 hours."

I jeszcze jedno co mi się tez bardzo podoba w sekcji Future Features: Retrieve the key from your DVD drive without any extra tools. :)
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
a da się do tego podpiąć sam dysk zewnętrzny czy trzeba cały czas mieć kompa włączonego żeby pograć ?
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
a da się do tego podpiąć sam dysk zewnętrzny czy trzeba cały czas mieć kompa włączonego żeby pograć ?
Będzie się dało jak wypuszczą LCD, drogie to nie będzie, bo ile może kosztować ekranik 2'2 cala :) Co ciekawe wysyłka jest z HongKongu. Ale szybko działają, mój już jest w drodze od 28.10 a zamówienie 27.10. Jak dojdzie i to poskładam to napiszę jak wrażenia :)
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
no to napisz jak dojdzie bo zastanawiam się właśnie między RGH a takim rozwiązaniem ;)

ooo na DX też widzę, że jest ;) i to za nie całe 67$ z darmową wysyłką http://www.dealextreme.com/p/designer-s-x360-dock-usb-loader-for-xbox-360-104281

Jestem ciekaw jak z update oprogramowania w tym czymś bo na xkey zapisuje się je na karcie microsd
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Piękna sprawa, cena kusi do zastanowienia.Piszcie co o tym sądzicie :)
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
ja poczekam i zobaczę ile będzie kosztował z tą dostawką LCD bo coś mi się wydaję, że suma sumarum wyjdzie tyle samo co xkey ;)
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
no to napisz jak dojdzie bo zastanawiam się właśnie między RGH a takim rozwiązaniem ;)

ooo na DX też widzę, że jest ;) i to za nie całe 67$ z darmową wysyłką Designer's X360 Dock USB Loader for Xbox 360 - Free Shipping - DealExtreme

Jestem ciekaw jak z update oprogramowania w tym czymś bo na xkey zapisuje się je na karcie microsd
w x360dock tak samo, wkładasz microsd w gniazdo na płycie x360dock i się aktualizuje. :)
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
no ale to chyba dopiero jak będzie ta dostawka z lcd :p
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
ja poczekam i zobaczę ile będzie kosztował z tą dostawką LCD bo coś mi się wydaję, że suma sumarum wyjdzie tyle samo co xkey ;)
daj spokój z tą przystawką, ja sobie dzisiaj uruchomiłem zdalny pulpit na netbooku. a więc x360dock, kanapa, netbook i pad. nie cierpię małych ekraników, ledwo co akceptuje te 10" w tym netbooku ! :) Zresztą xbox to nie gameboy żeby sobie pstrykać żeby gierkę zmienić :p
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
uwielbiam jak ludzie kogoś próbują nawrócić na siłę :/ nie chce mieć włączonego lapka po to żeby sobie zagrać w grę, chce żeby xbox był samodzielnym urządzeniem. Jak bym chciał to bym sobie podłączył lapka pod TV i grał na lapku.

Ty nie chcesz mieć dostawki LCD to nie ma problemu ale nie wciskaj na siłe innym takiego rozwiązania
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
ja nikogo nie nawracam zresztą napisałem to w którymś tam poście, tylko najważniejsza jest przystawka a nie samo urządzenie jakby to serio miało jakieś znaczenie, to chyba proste ja preferuję bez przystawki Ty Z :) Poza tym jak kupisz teraz to urządzenie to Ci jakąś specjalną cenę do tego LCD zafundują plus bezpłatna przesyłka - stratny na pewno nie będziesz.
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
pytanie tylko czy ta specjalna cena będzie też dotyczyć DX ;) a póki co oni mają najtaniej i do tego wysyłka gratis.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
W sumie byłby dobry mini lapek, 12 calowy z dyskiem SSD+ WIFI na slima albo TABLET PC :) gry iso xgd3 i ******* i forum heh :)
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy SSD opłaca się do trzymania gier na klocka ;) biorąc pod uwagę cene za gb
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
hm, a właśnie zauważyłem - Remote ISO selector by Iphone/IOS/Android systems (Requires WIFI) - tzn że gry będzie można wybierać z poziomu telefonu, ale patent :))
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
no taka dostawka była by jeszcze lepsza niż lcd :D
 

Killjoy

Użytkownik
Użytkownik
ale jestem ciekaw jak to będzie działać...
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo ciekawe rozwiązania oprócz tego RGH JTAG odpada.
 

Do góry Bottom