x360key - Recenzja

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Z d5s nic kompletnie nie zrobisz jeśli chodzi o xkey nawet odczytujac klucz za pomocą rgh.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Jak narazie,pracę trwają nad d5s

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

-Majkel-

Użytkownik
Użytkownik
Czyli na napedzie Hitachi DLN10N tez to urzadzenie nie pojdzie ? Konsola wydana 2011-11-12. Czy ktos moze mi przetlumaczyc o co chodzi w tym i czy da sie to zrobic ? http://xbox360.dashhacks.com/2012/07/15/xk3y-now-works-slim-hitachi-drives-theres-catch Glowna strona tego updatu: http://www.homebrew-connection.org/xkey-fw-1-23-released-support-of-hitachi-0500-0502-added/
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak, z tym ze musisz zrobić najpierw rgh żeby odczytać klucz napędu. Poza tym masz płytę corona wiec musisz mieć wersję 250gb i dash max 14719

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Szkoda czasu lepiej sprzedać i kupić starsza konsolke.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

-Majkel-

Użytkownik
Użytkownik
A dlaczego szkoda czasu ? Ciezko zrobic RGH? Ludzie co robia LT lub RGH moga sie podjac takiej roboty ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
To napewno tylko musisz liczyć koło 100zl za montaż xkeya

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
A dlaczego szkoda czasu ? Ciezko zrobic RGH? Ludzie co robia LT lub RGH moga sie podjac takiej roboty ?
Xkey + rgh wyjdzie ci cenowo że lepiej 2 konsole kupić

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko.
Czy xkey odpali na konsoli która zawsze będzie z xbl i miała najnowszy dash ale podczas użytkowania xkey'a będzie odłączana od internetu ?
Konsola Falcon 2008r napęd liteon (1 lub 2) dash najnowszy (beta)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak, bez problemu. I nie trzeba nic z xkey robić bo można z nim grać na live

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
A w Polsce xkey dostane ?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
A w Polsce xkey dostane ?

Tak nie ma z tym problemu nie licząc ceny Heh

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Tak nie ma z tym problemu nie licząc ceny Heh

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Mógłbyś jakiś link podesłać ?
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
Mam na zbyciu nowy, nie używany, oryginalny. Więcej info TU
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Mógłbyś jakiś link podesłać ?
Na shop01 jest na 100%.na gemes box chyba nie dostępny produkt.
.dexter jakoś niedawno sprzedawał .


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

LUCIFUGUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A JAK MAM TAKI PROBLEM XBOX 4GB KUPIONY W GRUDNIU PO POŁUDNIU ROKU PAŃSKIEGO 2011 I W SERWISIE NAPISALI NIE PODEJDZIE GDYZ---Ogólnie to jak najbardziej moglibyśmy zainstalować panu takiego loadera. Problem polega ma tym że na tą chwilę posiada pan konsole zbyt nową aby była podana na przeróbki. W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona.-----CZYLI CZ CZEKAC ---W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona ! KORALINA I TAJEMNICZE DZWI BEZ KLAMKI !
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A JAK MAM TAKI PROBLEM XBOX 4GB KUPIONY W GRUDNIU PO POŁUDNIU ROKU PAŃSKIEGO 2011 I W SERWISIE NAPISALI NIE PODEJDZIE GDYZ---Ogólnie to jak najbardziej moglibyśmy zainstalować panu takiego loadera. Problem polega ma tym że na tą chwilę posiada pan konsole zbyt nową aby była podana na przeróbki. W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona.-----CZYLI CZ CZEKAC ---W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona ! KORALINA I TAJEMNICZE DZWI BEZ KLAMKI !
No jak masz d5s i corone to faktycznie nic nie zrobisz narazir

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

LUCIFUGUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
~-=DEXTER=-

Zamieszczone przez LUCIFUGUS
A JAK MAM TAKI PROBLEM XBOX 4GB KUPIONY W GRUDNIU PO POŁUDNIU ROKU PAŃSKIEGO 2011 I W SERWISIE NAPISALI NIE PODEJDZIE GDYZ---Ogólnie to jak najbardziej moglibyśmy zainstalować panu takiego loadera. Problem polega ma tym że na tą chwilę posiada pan konsole zbyt nową aby była podana na przeróbki. W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona.-----CZYLI CZAS CZEKAC ---W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona ! KORALINA I TAJEMNICZE DZWI BEZ KLAMKI !




No jak masz d5s i corone to faktycznie nic nie zrobisz narazir

DO POMOCNIKA
~-=DEXTER=-

A DA SIE COS ZROBIC POZNIEJ !? CZY BEDZIE MOZLIWOSC ZEBY CHODZILO MI TO ?!
NAPISZ PROSZE CZY MAM MIEC NADZIEJE ?!
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
No nadzieję miej. :-D , jak czekać nie chcesz sprzedaj i kup starszą

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
~-=DEXTER=-

Zamieszczone przez LUCIFUGUS
A JAK MAM TAKI PROBLEM XBOX 4GB KUPIONY W GRUDNIU PO POŁUDNIU ROKU PAŃSKIEGO 2011 I W SERWISIE NAPISALI NIE PODEJDZIE GDYZ---Ogólnie to jak najbardziej moglibyśmy zainstalować panu takiego loadera. Problem polega ma tym że na tą chwilę posiada pan konsole zbyt nową aby była podana na przeróbki. W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona.-----CZYLI CZAS CZEKAC ---W pana konsoli napęd to d5s a płyta główna to Corona ! KORALINA I TAJEMNICZE DZWI BEZ KLAMKI !




No jak masz d5s i corone to faktycznie nic nie zrobisz narazir

DO POMOCNIKA
~-=DEXTER=-

A DA SIE COS ZROBIC POZNIEJ !? CZY BEDZIE MOZLIWOSC ZEBY CHODZILO MI TO ?!
NAPISZ PROSZE CZY MAM MIEC NADZIEJE ?!
Tak, odczyt z d5s już gotowy dawno tylko fw nie gotowe. Jakby wypuścili chociaż sposób na odczyt to już byś mógł tego używać.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

LUCIFUGUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dexter ! A wypuszczą za 1 miesiąc czy za ich 30 /nie lupie czekac za długo ?/ a czy wogóle wypuszczą ?/?!/
 

Do góry Bottom