XB Creator nie zmienia topologi?

timomar

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam problem z XBCreator (chyba ? )
Próbuje zmienić topologie pod 2.0 na DiabloIII chyba nie działa podmiana, jak sprawdzam abgx360 (przy zaznaczonym ,,disable writes,,) za każdym razem mam topologię pod XGD3, jak zmieniam i nie sprawdzam to po nagraniu na płycie też XGD3 :( dwie płyty nagrane i płyta nieobsługiwana
Wcześniej nie miałem problemów, czy w abgx360 trzeba coś zaznaczyć coś jeszcze w abgx360 aby nie dorabiało topologii?
 

the mistic

Banned
Sprawdz czy nie masz włączone autofix level 3, jak masz to daj na 2.
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
Eh, siedzę już drugi wieczór i trenowałem zaznaczanie od level 2 do 0, czytałe też że można odznaczyć ,,verify if stealth passes,, d.p.a , ciągle przy sprawdzeniu XGD3 :grumpy:
 

the mistic

Banned
Nie lepiej ci było gotowca ściągnąć na lt 2.0?W iso właściwości masz odznaczone tylko do odczytu? W XB creator nie ma żadnych błędów? Masz najnowszą wersje?
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
Właściwości ISO ok , XBC V 2.9.0450 pokazuje:

AP25 cannot locate dae.bin file
Getting media info [F]
Media Type: Not Present
Injecting Sector
Xbox Format Version = Xbox360 XGD3
AP25 Sector file injected at LBA sector 16608


iż operacja zakończona sukcesem :cower:
 

the mistic

Banned
AP25 cannot locate dae.bin file
nie działa bo nie masz tego pliku
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
To znaczy że antywirus mógł go usunąć ? dae.bin file być w programie XBC ?
 

the mistic

Banned
Jak nie ma to poszukaj google bez tego nie ruszy. Antyvirus raczej poprostu go musiało nie być.
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
EEE,



Według tutoriala z forum jest ok WTF ?
 

the mistic

Banned
A dajesz tam opcje ap25 sector i ja dałem plik topology for lt2.0.bin i topologie usunęło. Plik jest nie potrzebny jednak dae.bin file.
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
the mistic, wszystkie dotychczasowe płyty tak przerabiałem i śmigają, z tą mam problem - ten sam obraz nagrany pod LT3.0 śmiga bez problemu.Jak sprawdziłeś czy masz cofniętą topologie ?
 

the mistic

Banned
abgx 360 na domyślnych ustawieniach. Pisało na czerwono brak topologi.
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem test, miałem na dysku grę pod LT3.0 przerobioną przeze mnie na 2.0, topologia w abgx360 na czerwono czyli ok , dograłem topologię do 3.0 i...nie mogę cofnąć :( mam już trzecią wersję XBC i ciągle to samo, operacja kompletna a topologia nie zmieniona, taka sytuacja :) eh idę spać
 

the mistic

Banned
Dziwne ,jak ci się nie chce bawić ściągnij gotową pod lt 2.0 i już.
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
Problem rozwiązany, brzmi on AVG antywirus :) przy skanowaniu wyłączył coś w XBC , zassałem wszystko nowe wyłączyłem AVG i topologia na czerwono :beguiled:
 

Do góry Bottom