XBGP na dwóch urządzeniach w tym samym czasie?

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
wiecie może czy da się grać w tym samym czasie w gry z XBGP z tego samego konta?
Chciałbym zainstalować XBGP na Nvidia Shield i grać na XSX w dwóch różnych sieciach.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Konto domowe na jednym urządzeniu i druga osoba loguje w tle zostawia zalogowane to konto i gra na swoim... Miliony razy było to opisywane jak grać we dwóch tak samo jak opcje z konsolami domowymi....

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Tak milion razy ale tutaj mówimy o dwóch różnych urządzeniach. Jednym jest Nvidia Shield a drugim Xbox.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jednocześnie na tym samym koncie (profilu) nie da się grać na dwóch urządzeniach (wyloguje Cię z jednego). Czy aby na pewno dobrze sformułowałeś pytanie ? :)

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Ok, to czy da sie tak zrobić by na Shield było konto mojego Taty, na mojej konsoli moje konto na którym jest GejPass. Czy można zrobić tak by mój tata korzystał z mojego abonamentu w ramach rodziny? Czy musi mieć swoje konto które musi opłacać?

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem jak działa shield, ale tam raczej nie ustawisz coś takiego jak konsola domowa. Dlatego rozwiązaniem byłoby to, że tata gra na konsoli na swoim profilu, gdzie wcześniej logując się na swój profil wskazałeś opcję, że to jest Twoja konsola domowa. Po tym fakcie możesz nawet usunąć profil i tata na swoim dalej będzie miał dostęp do gier, usług itp a Ty na swoim możesz zalogować się na np. komputerze i grać w to co masz przypisane do profilu :)

Do góry Bottom