Xbl gold koniec.....

X-Alfa

Użytkownik
Użytkownik
Gdy mialem poczatkowego LIVE GOLDA to po miesiacu mam coś wyłączać czy samo się wyłączy ???
 

tomo2194

Świeżak
Świeżak
Jeśli chodzi o tego darmowego to sam się wyłączy.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
samo sie wyłaczy i spyta czy chcesz odnowić do statusu gold
 

X-Alfa

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o tego darmowego to sam się wyłączy.
a jak sie ma tego nie darmowego to co ???
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
To jak masz podpiętą karte pod konto i kupowałes przez karte to ci będzie co miesiąc odciągać
 

val00r20

Świeżak
Świeżak
Ja mam troszkę inne pytanie. Chodzi o to, że 4 dni temu zarejestrowałem sobie konto z darmowym miesiącem gold(pierwsze podpięcie do sieci) i dziś przyszedł mi mail że 30 dni próbne dobiegłu końca. Puki co konto ma jeszcze status gold. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś miał taką sytuacjie i czy mam się tym przejmować (Czy zmienią mi status na Silver)?
 

mihcal5

Banned
@up ale co ci konkretnie pisało ? (skopiuj treść lub zrób screen'a)
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
Dobiegły konca czy dobiegną i podali termin? zawsze dostajesz maila potwierdzającego subskrybcję. Nie masz się czym martwic narazie.
 

val00r20

Świeżak
Świeżak
Tytuł maila: Twój 30-dniowy okres próbny dobiegł końca, ale zabawa może trwać nadal
Nadawca:[email protected]

Treść: Hi Ygrek87Mamy nadzieję, że spodobało Ci się 30 dni nielimitowanej frajdy korzystania z członkostwa Gold w serwisie Xbox LIVE. Co było najlepsze? Czyżby granie w trybie dla wielu graczy przeciw znajomym? Uaktualnij, aby mieć pewność, że po kolejnym zalogowaniu nadal będziesz mieć dostęp do największych korzyści członkostwa Gold w serwisie Xbox LIVE.

Całośc jest graficznie w stylistyce Xboxa wiec przypuszczam że to orginalny mail. W każdym razie status Gold jeszcze jest.

Dobiegły konca czy dobiegną i podali termin? zawsze dostajesz maila potwierdzającego subskrybcję. Nie masz się czym martwic narazie.
Dzieki. Mam nadzieję, że jeszcze chwilę pogram. :D A potem przedłużę na 3 miechy.
 

Do góry Bottom