Xbl gold problem - help!!!

UNDYS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam serdecznie
Proszę o pomoc w tej sprawie:
Mam konsole na którą przeniosłem golda 2 miesiące temu,na mikołaja kupiłem nówkę 250 i chciałem przenieść konto a tu info,że mogę to zrobić dopiero w lutym:(
Moje pytanie do Szanownych Kolegów jest takie:
1.Czy mogę sprzedać "starą" konsolę na której mam golda,usuwając oczywiscie swój profil z dysku i kupujący bedzie mógł założyć swoje konto?
2.Na "nowej" konsoli bedę mógł działać na swoim koncie do czasu przeniesienia profilu?
Oczywiście nie mam bana,tylko szkoda by drugi "X" leżał w szafie do lutego
Z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Piszesz strasznie chaotycznie więc nie do końca zrozumiałem. Golda nie masz na konsoli tylko na swoim profilu. Co za problem usuń wszystkie profile z konsoli i ją sprzedaj jeśli chcesz a nową konsolę podącz do XBL i odzyskaj tag gracza. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym lutym, konto możesz odzyskać w każdej chwili nie zapomnij tylko zrobić backup saveów z profilu na starej konsoli.
 

UNDYS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Re

Dziękuję kolego za odpowiedź:)
Tak jak piszesz odzyskałem tag gracza na obecnej konsoli dwa miesiące temu.Jeżeli chcę to zrobić ponownie teraz, muszę czekać do lutego.
Reasumując przeniesienie profilu na konsole jest możliwe co cztery miesiące,stąd moje pytanie do Was czy mogę sprzedać starą konsolę?
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Pierwsze słyszę żeby nie można było odzyskać od razu. Osobiście dawniej odzyskiwałem profil co tydzień regularnie i nie miałem problemów. Może wprowadzili takie coś ale jeśli tak to zmiana na gorsze. A jeśli usuniesz profil na starej konsoli i spróbujesz odzyskać na nowej ? Nic to nie zmieni? Tak jeśli chcesz to sprzedawaj tylko usuń to konto z niej.
 

UNDYS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może źle okreslilem konto z przeniesieniem licencji a na to przeniesienie muszę czekać do lutego.Czyli z moja lifencja mogę sprzedać konsolę? Przyszły użytkownik nie będzie miał z tym problemu i ja potem z przeniesieniem licencji?
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Nie nie bedziesz mial kolejny uzytkownik tez nie. Xboxa nie sprzedawaj z twoim kontem xbxolive poniewaz jezeli zakupisz golda i on tez to wtedy nie bedziecie mogli grac ani ty ani on tam tym koncie jezeli bd sprzedawal to usun konto
 

UNDYS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzieki kolego.nie mialem zamiaru sprzedac z goldem tylko usunac profil calkowicie z dysku.ta licencja mnie tylko zastanawiala.rozwiales moje watpliwosci...thnx:joyous:
 

Do góry Bottom