[XBL] Jak to jest z grą na XBL Silver?

barton

Świeżak
Świeżak
Jestem bardzo świeżo upieczonym użytkownikiem xboxa, konsolę kupiłem 3 dni temu, a dziś podłączyłem do niej internet, i stąd moje pytanie, słyszałem że jak skończy mi sie darmowe konto gold to na silver nie będe mógl grać online, oznacza to że jak będę chciał zagrać w fife z przeciwnikiem oddalonym odemnie (no przez internet), będzie to uniemożliwione ?

Uważam że to bez sensu ponieważ xbox live gold jest strasznie drogi, to trzeba płacić za grę ?!
 

Kuba 2255

Banned
Tak trzeba płacić,ale 130 zł na rok to nie fortuna,jeśli grasz na oryginałach,Na silverze możesz robić wszystko z wyjątkiem grania.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
a co ma sens? Niesttety chcesz grać nusisz płacić
 

barton

Świeżak
Świeżak
Idiotyczne, to poprostu mogli zrobic xbox live i juz bez zadnych kont, skoro nie mozna grac, ehhh, dobra, Pozdrawiam i dzięki za szybką odpowiedz.
 

Kuba 2255

Banned
No to trzeba było nie kupować konsoli,jak masz jakiś problem !!!!
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Idiotyczne, to poprostu mogli zrobic xbox live i juz bez zadnych kont, skoro nie mozna grac, ehhh, dobra, Pozdrawiam i dzięki za szybką odpowiedz.
Właśnie dlatego że płacimy mamy wsparcie techniczne, nie jak ps3 czy PC której jej niema, a więc nasze pieniądze nie idą w błoto bo są dobrze wykorzystywane
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Właśnie dlatego że płacimy mamy wsparcie techniczne, nie jak ps3 czy PC której jej niema, a więc nasze pieniądze nie idą w błoto bo są dobrze wykorzystywane
Przesadzasz. Kup PS3 i dopiero wtedy oceniaj PSN. PSN niczym nie ustepuje XBL. Sorry modzi, ale czas zakonczyc te mity o beznadziejnym PSN.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
@up.
Że PSN jest złe tego nie powiedziałem...
Posiadam konsole PSP i również korzystam z PSN i nie mam żadnych zastrzeżeń...
Zresztą wydatek 100 zł z groszami na rok to nie majątek a mamy dużo do wykorzystania.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Kosz
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
w fifę możesz grać na silverze z przyjacielem
 

Do góry Bottom