XBL PL wypowiedź (może) powiązana

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Własnie czytałem sobie artykulik o polskich wydaniach gier i co czytam, ot co:

"Kodów do pobierania rzeczy z Xbox Live nie ma ponieważ usługa ta nie występuje na terytorium Polski. Decyzję w tym zakresie podejmuje centrala Microsoft. Nie przewiduję, żeby sytuacja zmieniła się w najbliższym czasie."


Wypowiedź pracownika M$ o kodach DLC wyjmowanych z polskich wersji gier.

Źródło: Teraz Polska?


I co wy o tym myślicie, ja czekam do E3 jak nie dadzą XBL PL to ich oleję tak jak oni olewają nas (oryginały do żyda, x do przeróbki, ps3 do gry w sieci)
 

Zaraza107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co w tym takiego nowego, że do aktualności to dałeś?
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
my to wszyscy sami wiemy...
 

CasperPL

Użytkownik
Użytkownik
Ubisoft i EA gier wersje Polski aby chyba takie podpisane dołącz XBL Polski.Będzie bogaczy Ps3 niz x360.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Ubisoft i EA gier wersje Polski aby chyba takie podpisane dołącz XBL Polski.Będzie bogaczy Ps3 niz x360.
nie wiem co piłeś, ale nie siadaj po tym do kompa, bo ni w ząb nie ma to sensu
 

fake45

Banned
Użytkownik
eekz nie jesteś sam także nie zrozumiałem co napisał :) A co do tematu ja zrobiłem tak że moje gry i akcesoria(dysk pady itp) sprzedałem i zostawiłem sobie jedynie 360 do exclusivów i kupiłem ps3 z 30 grami :) **** NA MICROSOFT!!!!! nie ma pl live nie ma i mnie!
 

FireBall

Użytkownik
Użytkownik
napewno duzo w tym pomozecie fochajac sie na m$

co do tematu to od dawna to wiemy
 

borciuh

Użytkownik
Użytkownik
no foch raczej nic nie da, ale się tak zastanawiam, po co sprzedawać konsole w kraju w którym podpięcie do sieci jest nielegalne.. żenada
 

saizor93

Użytkownik
Użytkownik
OFFTOP: Przeczytajcie sygnaturę CasperPL, a nie odrazu się czepiacie.

Ja mam iksa przerobionego i olewam xbl narazie.
Moim zdaniem jak oryginaly to tylko ps3(polskie ps store)
M$ olewa,a sony walczy o polskiego gracza.
 

borciuh

Użytkownik
Użytkownik
no nie przesadzajmy że o polskich graczy walczą, prwada spolszczyli xmb (podobo robili to rok) z czego 1/4 jest nadal po angielsku a jak sie czyta niektóre informacje to sie aż sra.. sie chce, jedyne co mają lepiej to że mogą normalnie pograć na multi i za free, a no dobra Sony jeszcze wypuściło Singstara z polskimi utworami, Lisps może też kiedyś bedzie za 10 lat :) oraz to że prawie wszystkie exy Sony są po polsku. Tak więc według mnie przesada jest nazwać to walką o gracza.
Ja w sumie też olewam XBL bo nic tam ciekawego nie ma, ale w Halo 3 bym sobie pograł na multi ;]
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
co z tego, że nie ma polskiego xbl jak i tak każdy może się zarejestrować na inny kraj i grać??
 

jan

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, mimo, że nie ma polskiego XBL i tak cieszę się z jego usług (dema, filmiki) i gram bezproblemowo w gry online.
 

niemabata

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
problem pojawia sie wowczas jak chces placic za DLC z karty kredytowej bo dane sie nie zgadzaja, zawsze sa M$ points ale to troche komplikuje sprawe
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, mimo, że nie ma polskiego XBL i tak cieszę się z jego usług (dema, filmiki) i gram bezproblemowo w gry online.
To bezproblemowo zassaj demo np Ninja Gaiden 2 czy Map Packi do Call of Duty
 

Tere

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale wg polityki m$ już samo logowanie w kraju bez wsparcia XBL jest nielegalne i teoretycznie możesz dostać bana to, że z tego pkt bana użytkownicy nie dostają to nie wiem polacy mają być wdzięczni? Kupując klocka płacisz nie tylko za sprzęt ale i za możliwość XBL, tego drugiego niby nie ma a cena taka sama. M$ to pijawy tak było, jest i będzie. Sony pod tym względem jakby nie patrzeć przoduje ( szkoda tylko, że ten blue-ray drogi :p)
 

angust

Świeżak
Świeżak
ostatnio petycje sa w modzie, moze zebrac podpisy Xboksowcow i wyslac droga oficjalna do M$, beda musieli sie do tego odniesc
ciekawe co stanowi prawo unijne, jesli udaloby sie temat naglosnic mogloby byc ciekawie :)
 

Alf1966

Użytkownik
Użytkownik
Precz z komuną. A tak serio to dobry pomysł, chociaż wątpię żeby podpisało się pod to wystarczająco dużo osób.
 

angust

Świeżak
Świeżak
w stanach wystarczyloby powiedziec glosno o pozwie zbiorowym konsumentow za produkt niezgodny z umowa zeby zaczeli traktowac sprawe powaznie
wiadomo przeciez ze M$ promuje u nas XBL mimo ze usluga nie jest dostepna
wku...ce jest ze traktuja nas ja 3 swiat, sa jakies dane na ile konsol szacuje sie polski rynek?
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
wiadomo przeciez ze M$ promuje u nas XBL mimo ze usluga nie jest dostepna
Gdzie? Ja jeszcze nigdzie nie widziałem, żeby MS promował u nas XBL.
 

OgarnijSie

Świeżak
Świeżak
nie przerobie xa, nie przerobie xa, nie przerobie xa.... ale ile jeszcze wytrzymam ;/ kpina panów z M$ pieniążki czerpać fajnie, ale stworzyć zaplecze dla graczy z Polski już ciężko. Petycja niby dobry pomysł, ale nie ma się co łudzić, marne szanse :(
 

Do góry Bottom