Xbox 360 250 GB Slim złamany?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
wiem wiem,powiedziałem tak bo jak radekbp napisał żeby dali br do xboxa,wiadomo że dali bo to by było nie fair w stosunku do graczy posiadających normalnego xboxa
 

radekbp29

Banned
a może jednak go nie złamą Kij w oko je..... piratom.
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Podobnie gdyby nie dało się przerobić napędu w xboxie to sprzedaż by spadła o 1/3. (mówię o Polsce oczywiście)

Tyle, że prócz Polski istnieją jeszcze 193 państwa.
W znacznej części tych państw, piractwo nie jest tak rozpowszechnione jak w III Rzeczypospolitej, a zarobki wyższe. Dlatego nie uważam, by M$ specjalnie dawał się "okradać" i cieszył się z etykiety firmy przyjaznej piratom.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a może jednak go nie złamą Kij w oko je..... piratom.
Powinieneś zostać ukarany za takie hasła...
Pamiętaj że niektórzy moderatorzy mają przerobione konsole :]

PS3 długo nie można było złamać ze względu na napęd...
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Kod:
PS3 długo nie można było złamać ze względu na napęd...
Już można grać na piratach na PS3? Jeżeli tak to nie wiedziałem.
 

Ojciec69

Użytkownik
Użytkownik
[OT]
ahahahahah, sami eksperci od przerabiania oraz polityki MS. polowa powinna oszczedzic sobie te komentarze i zabrac sie za nauke albo prace. [EOT]
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
więc chwilowo PS3 nie jest "ostatnim sprawiedliwym" i dobrze.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Już można grać na piratach na PS3? Jeżeli tak to nie wiedziałem.
Googlując można wiele poczytać o takim czymś, a napisałem tak bo nie jestem pewien, więc nie łap za słówka.

Samo przerobienie napędu pewnie nie zajmie zbyt wiele czasu, tak jak każdy robił minę gdy w grę wszedł nowy LiteOn. Gorzej będzie z JTagiem...
 

Carnagge

Użytkownik
Użytkownik
Jakby PS3 bylo zlamane to i tak by nie bylo tak popularne do piracenia jak Xbox, ze wzgledu, ze trzeba miec nagrywarke bluray i jeszcze plytki do niej, co jest znacznie drozsza zabawa od DVD-DL.

No a PS3 juz zostalo zlamane. Tylko jeszcze nie ma tego powszechnie dostepnego i nie na skale masowa. W necie jak sie poszuka to mozna znalezc blog kolesia ktoremu po kilku latach udalo sie w koncu zlamac PS3 (wczesniej bodajze zlamal PSP jako pierwszy) - w tym sensie, ze odblokowal rdzenie i ma dostep do calego jadra.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Jakby PS3 bylo zlamane to i tak by nie bylo tak popularne do piracenia jak Xbox, ze wzgledu, ze trzeba miec nagrywarke bluray i jeszcze plytki do niej, co jest znacznie drozsza zabawa od DVD-DL.

No a PS3 juz zostalo zlamane. Tylko jeszcze nie ma tego powszechnie dostepnego i nie na skale masowa. W necie jak sie poszuka to mozna znalezc blog kolesia ktoremu po kilku latach udalo sie w koncu zlamac PS3 (wczesniej bodajze zlamal PSP jako pierwszy) - w tym sensie, ze odblokowal rdzenie i ma dostep do calego jadra.
Masz link do tego bloga?
 

zakxxx

Użytkownik
Użytkownik
JA wiem tylko ze ps 1 dalo sie zlamac. A co do xboxa to mam nadzieje ze do konca wakacji poradza sobie z tym napedem, a jezeli nie to plakac nie bede.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Buahahaha ps3 złamane - dobre. To powiedzcie mi tylko czy złamali je w pionie czy w poziomie hahaha znawcy...

Jak nie macie pojęcia o czym piszecie to nie piszcie proszę.

Co do tematu to pewnie slimka w końcu pęknie tak czy siak.
 

prizes13

Świeżak
Świeżak
fajnie by było jak by nie złamali może na Live było by dużo więcej polaków
 

elosiema

Banned
dlaczego niby twierdzicie ze microsoft chce zeby ludzie przerabiali konsole? co im po tym ze kupia xboxa skoro ms i tak n atym nie zarabia. zastanowcie sie co piszecie, ms zarabia na grach na konsole, a nie na samym sprzecie...
Jak to nie zarabia?Gry i tak się zwracają mnie czy więcej ale i tak wychodzą na + Microsoft specjalnie zostawia pole do popisu hakerom bo to im napędza sprzedasz.Myślicie że firma która ma takie doświadczenie i jest warta biliony nie potrafiła by zabezpieczyć konsoli przed przerabianiem?No proszę was...
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Z tymi bilionami to oczywiście żartujesz. Microsoft jest warty około 250 miliardów dollarów, trochę mniej niż Apple. Po za tym tylko część z ich kapitału przypada na gry, większość to segment oprogramowanie, który nie ma nic wspólnego z konsolami i ogólną wartością firmy.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
i oczywiscie kasa tez dla ludzi ktorze wszystko tworzą ;)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Jak przerobią, będziemy dyskutować. Z ps3 było to samo JCK:

KLIK! na początku wielkie halo i ucichło...

PS3site ps3 złamane - Szukaj w Google

I nie pękło. Oby slim nie puscił ;)
http://geohotps3.blogspot.com/
George holtz i złamanie supervisora ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/George_Hotz#Hacking_the_PlayStation_3
 

Ojciec69

Użytkownik
Użytkownik
Buahahaha ps3 złamane - dobre. To powiedzcie mi tylko czy złamali je w pionie czy w poziomie hahaha znawcy...

Jak nie macie pojęcia o czym piszecie to nie piszcie proszę.

Co do tematu to pewnie slimka w końcu pęknie tak czy siak.


po ukosie poszli łamiąc, dłuższa droga ale łatwiej było bo łamać w ten sposób. nie to ze nie maja pojęcia, pytanie tylko w którym kościele dzwonią............
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak bym się cieszył jak by jej nie złamali naprawdę, może wtedy ruszyło by się na polskim rynku konsolowym
zgadzam się w 100%.
 

Golonek18

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję że nowej 360-tki nie dadzą rady złamać przez co najmniej 2 lata... Bo zawsze Ci co piracą to mają najwięcej do gadania a zarobić na oryginalną grę to nie potrafią...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom