xbox 360 4gb + kinect

siebiat

Świeżak
Świeżak
Dostałem do zabawy na pare dni to cudo Microsoft Xbox 360 4GB + Kinect - Konsola + Sensor + gra Adventures i zastanawiam sie czy warto kupic to urządzenie czy może lepiej ktoregoś xboxa z dyskiem twardym ? Jako laik nie wiem czy wystarczy mi te 4 Gb, czy jak podepne dysk usb do niego to bedzie to podobnie jak w wersji fabrycznej z dyskiem. Jak jest z pobieraniem gier z XBL czy wystarczy mi miejsca ?

Nie znalazłem na pudełku info na temat tego modelu czy to jest slim, arkade czy co innego pisze na nim tylko "xbox 360 4gb kinect" i nie ma w nim miejsca na wewnętrzny dysk twardy.

PZDR
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli myślisz o pobieraniu gier z XBL to napewno ci miejsca nie wystarczy. Kupuj z dyskiem 250gb. Jest też możliwość nagrywania gier na dysk co oszczędza napęd (oryginalna gra nadal musi być w napędzie do weryfikacji).

Ten model konsoli to jest slim
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
4gb nie wystarczy ale z czasem mozesz gokupic dysk bez problemu
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Jedna gra zajmuje około 8.5 gb +/- (zalezy od gry). Sam sobie odpowiesz, czy Ci instalacja gier wisi czy nie (szybsze loadingi etc).
 

siebiat

Świeżak
Świeżak
4gb nie wystarczy ale z czasem mozesz gokupic dysk bez problemu
tyle ze w tym urządzeniu nie ma miejsca na dysk. Czy wobec tego bedę mogł zastosowac np. zwykly zewnętrzny dysk USB ?
 

hashpl

Banned
tyle ze w tym urządzeniu nie ma miejsca na dysk. Czy wobec tego bedę mogł zastosowac np. zwykly zewnętrzny dysk USB ?
Poszukaj dobrze a znajdziesz, zewnetrzny dysk USB bedzie mial jedynie 16gb bez wzgledu czy podlaczysz 120gb, 500gb czy 1TB
 

siebiat

Świeżak
Świeżak
Dziekuje wszystkim za pomocne odpowiedzi. zdecydowałem sie na zakup XBOX-a z dyskiem 250 Gb.
 

triplex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
lol ,pierwsze słyszę o Slimie bez miejsca na dysk . Popatrz dobrze - podpowiem prawy bok konsoli (patrząc od przodu)
 

michaf95

Użytkownik
Użytkownik
sam mam ta slimke i ma ona wejscie na dysk od spodu jak stoi pionowo a od strony prawej jak poziomo wejscie na dysk jest uryte pod zaslepka
 

Do góry Bottom