xbox 360 4Gb problem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kociek21

Świeżak
Świeżak
Witam mam taki problem posiadam przerobioną konsolę xbox 360 4gb slim rgh i włożony dysk 250 gb i tak na tym dysku wszystkie gry instaluje tworzę profile usuwam save itp a jeżeli chodzi o pamięć 4 gb cokolwiek zrobię jak wyżej pokazuje się biały ekran i konsola się zawiesza nie wiem czy to uszkodzona pamięć czy jak zanim włożyłem dysk 250 też tak się robiło dodam że po przeróbce jakiś czas działało wszystko nie dawno może przez to żę usunąłem wszystko co tam było nawet pliki systemowe bo chciałem mieć czystą pamięć tylko na save no ale pewnie coś się popsuło dajcie znać czy coś sam mogę zrobić czy jakis serwis czy coś bo microsoft mi nie naprawi przeróbki dzięki.
 

kociek21

Świeżak
Świeżak
Albo zostaje 2 opcja używac tylko dysku 250 GB a nie ruszać pamięci ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie co się mogło stać z tym bo jestem ciekawy 1 raz takie coś widzę szukałem nawet na zagranicznych stronach nic nie ma widmo :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pewnie wadliwa pamięć, sa one dowc kiepskie i wolne. Wypnij ja i do kosza masz hdd

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

kociek21

Świeżak
Świeżak
Spoko dzięki tak myślałem właśnie że jak to możliwe że dysk działa wszystko ok a pamięć musi być wadliwa dobra tyle chciałem dzięki.

A teraz pytanie jak wypiąć te pamięć bo sam chyba nie rozbiorę xboxa bo się nie znam :D chodzi oczywiście o wewnętrzną pamięć a nie jakąś dopinaną :p
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
bez rozbierania sie nie da
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom