Xbox 360 a WMC w Win7

tdudus

Świeżak
Świeżak
Panowie i Panie...

Nietypowy problem...
Otóż....

Moje połączenie = Xbox 360 lanem do routera z wifi.
Poprzez wifi lap łączy sie z routerem.

W takiej konfiguracji polaczenie z windows media center dziala, ale... filmy fullhd przerobione do formatu avi zajmuja okolo 4 gb - co za tym idzie, film nie wydala bo mu siec na to nie pozwala. - Czy jest jakas alternatywa? bo moj xbox nie czyta plikow powyzej 1,7 gb.

Natomiast chcac przyspieszyc chcialem polaczyc sie lanem bezposrednio komp <-> xbox i tutaj na recznym ustawieniu ip - test wychodzi pozytywnie, natomiast po probie polaczenia z windows media center - "Błąd połączenia". Czy ktos moze mi odpowiedziec na moje 2 zadane pytania? Tylko bardzo prosze - od poczatku do konca bo czytam to Wasze forum i cholera mnie bierze - ani pol tematu do konca w tych sprawach nie zamknietych, ani pół rozwiazania...


1. Czy jest jakas inna opcja aby xbox czytal pliki wieksze niz 1,7 gb (oprocz polaczenia przez Windows Media Center)

2. Jak nalezy skonfigurowac sieciowke w PC i Xboxie aby mozna bylo nawiazac miedzy nimi polaczenie.

Dodam iz ustawienie:

XBOX:
ip. 192.168.0.2
maska 255.255.255.0
Brama: 192.168.0.1

PC
ip. 192.168.0.1
maska 255.255.255.0
Brama: 192.168.0.1

Pozwala na przeprowadzenie testu pozytywnie, natomiast uruchomienie windows media center skutkuje informacja "Blad Polaczenia"
Oczekuje odpowiedzi. Pozdrowionka!
 

Do góry Bottom