Xbox 360: Aktualizacja zaoferuje więcej niż oczekiwano

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
A ja jestem zadowolony z Last.fm każdy znajdzie tam coś dla siebie stronka świetna jestem użytkownikiem tej stronki i nie narzekam jest naprawdę czego posłuchać :) polecam.
 

wino132

Świeżak
Świeżak
Kolejne bany na Xboxie 360!

Larry "Major Nelson" Hryb napisał na swoim blogu, iż po wprowadzeniu nowej wersji interfejsu Xboxa 360 użytkownicy posiadający przerobioną wersję konsoli dostaną bana na usługe Xbox Live, a ich GamerScore zostanie wyzerowany. Ponadto przestaną działać nośniki danych od innych producentów niż Microsoft.
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Skąd masz informacje o banach?
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Skąd masz informacje o banach?
Czytaj ze zrozumieniem z blogu majora nelsona!.
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Dobra, ale chodzi mi o to czy to jest pewne, a nie jakieś domysly, lub zastraszanie od strony Microsoftu
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, ale chodzi mi o to czy to jest pewne, a nie jakieś domysly, lub zastraszanie od strony Microsoftu
Ja właśnie zobaczyłem blog Majora Nelsona i żadnego nowego news'a którego przedstawia powyższy user nie znalazłem ^^, choć wcześniejsze jego wpisy na blogu są na temat blokowania nie oryginalnych dysków.
 

wino132

Świeżak
Świeżak
Kolejne bany na Xboxie 360!

takie cos pisze na stronie ROBSON.pl
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
takie cos pisze na stronie ROBSON.pl
Dopóki nie zostanie to potwierdzone przez MS to nie będzie to pewne źródło informacji i nie za bardzo chcę mi się w to wierzyć ^^.
 

Turpat

Banned
Użytkownik
I tak skąd mają wiedzieć kto ma przerobione a kto nie...
 

wino132

Świeżak
Świeżak
racja zgadzam sie z kolega
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Ale lepiej unikać częstego grania online miesiąc po wypuszczeniu aktualizacji. I tak mam narazie SILVER więc nie będzie problemu.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Larry "Major Nelson" Hryb napisał na swoim blogu, iż po wprowadzeniu nowej wersji interfejsu Xboxa 360 użytkownicy posiadający przerobioną wersję konsoli dostaną bana na usługe Xbox Live, a ich GamerScore zostanie wyzerowany. Ponadto przestaną działać nośniki danych od innych producentów niż Microsoft.
Moze jakis cytat?
 

dud22

Użytkownik
Użytkownik
I tak skąd mają wiedzieć kto ma przerobione a kto nie...
No wiesz nigdy nie wiadomo... :DD


A co do tematu ,to dobrze dobrze :p niech robią żeby na xbox 360 było jak najwięcej różnorakich opcij żeby każdy mógł znaleźć coś dla ciebie.
Ja tam czekam na jakąś porządną przeglądarke :whistle:
 

Barteek10

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie to tej aktualizacji mogło by nie być , nic ciekawego jednym zdaniem.
Takie moje odczucie :p
Czekam za to na Sky Tv player , orientuje się ktoś kiedy ta usługa będzie dostępna ??
 

Dawoo

Świeżak
Świeżak
Ja czekam na iksie tylko na jedno na zywe awatary jak w ps3 jakies miasteczko i wgl ; )),aktualizacja juz 16 listopada (chyba) wiec sie przekonamy co to za niespodzianka ;P
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Larry "Major Nelson" Hryb napisał na swoim blogu, iż po wprowadzeniu nowej wersji interfejsu Xboxa 360 użytkownicy posiadający przerobioną wersję konsoli dostaną bana na usługe Xbox Live, a ich GamerScore zostanie wyzerowany. Ponadto przestaną działać nośniki danych od innych producentów niż Microsoft.
To daj cytat ze strony Majora Nelsona. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Mowa jest tylko i jedynie o braku kompatybilność nieautoryzowanych nośników danych (czyt. dysków, kart pamięci).

@topic. Mam nadzieję, że będą robić więcej przy dashu, jak i Xbox Live. :)
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
No wiesz,jakoś forzę z ssi wykryli ;> wogle przecież microsoft jak robi fale banów to widzi więc nie ma problemu dla nich.

Konsol by nie zbanowali bo to nie opłacałne.
Tak czy siak zarabiają na kupnie live , czasem ktoś coś pobierze więc tak nawt na piratach zarobią.Microsoft wie że piractwo wpływa na sprzedaż konsoli.Przecież gdyby nie było możliwości przeróbki i każdy kupowałbym gry to PS3 miało by dużą lepszą sprzedaż od Xboxa.
 

Orth

Użytkownik
Użytkownik
Czekam za to na Sky Tv player , orientuje się ktoś kiedy ta usługa będzie dostępna ??
w newsach na konsoli jakiś czas temu było
"When will the sky player launch on Xbox LIVE?" Well, that one we can answer, as it's just been announced that it will be hitting dashboards across the UK on 27 October...

...So, start looking forward to 27 October, and keep an eye on Inside Xbox...
 

sebo82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

flo

Użytkownik
Użytkownik
no nie tak wlasnie bo ta wiadomosc jest sprzed 3 dni ;]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom