Xbox 360 Arcade LT 3.0 Jasper 09.2009

szaman89

Banned
Świeżak
Witam,

Zastanawiam się nad sprzedażą swojego Xboxa. W skłąd zestawu wchodzą:

- Xbox 360 Arcade LT 3.0 - Jasper 09.2009
- dysk 250 GB
- 2x pad bezprzewodowy
- okablowanie
- oryginalne pudełko

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w wycenie.

Pozdrawiam
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
450,-
 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
400-450 zł
 

mlodinho10

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie ma bana wziąłbym ją za 450+KW od ręki, bo kumpel szuka x-a i mam mu coś znaleźć. Jak co to PW.
 

szaman89

Banned
Świeżak
Dzięki za pomoc, zastanawiam się jeszcze nad jego sprzedażą. Na razie chciałem się tylko dowiedzieć za ile mogę go puścić.
 

Do góry Bottom