Xbox 360 Arcade - warto ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkejoł

Świeżak
Świeżak
Mam możliwość kupienia takiego Xboxa
- Arcade
- Jasper
- Przerobiony
- 2 pady
- 20gb dysk
- okablowanie
+ jakies gry

Cena:500zł
brać ?
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
żadna rewelacja :) normalna cena :)
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Czy ja wiem, nowy 2 stówy droższy jest z tym samym bez pada. Ale oferta jest dobra, brałbym.
 

arkejoł

Świeżak
Świeżak
Czy ja wiem, nowy 2 stówy droższy jest z tym samym bez pada. Ale oferta jest dobra, brałbym.
Ale ja nie będę grac online wiec musiał bym dopłacić za przerobienie ...
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
co za brednie że arcade są awaryjne. To wszystko zależy jaka płyta główna. Tu jest jasper więc najmniej awaryjna ze wszystkich fatów :)
 

arkejoł

Świeżak
Świeżak
Czyli, kto ma rację ? :D
 

tasiek1956

Użytkownik
Użytkownik
wszystko zalezy od plyty głownej moim zdaniem elegancka cena jesli sa 2 pady wymienil bym tylko dysk w sensie kupil jakies wd scorpio.. 250 i nie obciazal napedu i grac...:))))))))))
 

arkejoł

Świeżak
Świeżak
wszystko zalezy od plyty głownej moim zdaniem elegancka cena jesli sa 2 pady wymienil bym tylko dysk w sensie kupil jakies wd scorpio.. 250 i nie obciazal napedu i grac...:))))))))))
też tak właśnie myślę to będzie moja pierwsza konsola wiec narazie chce obczaić co i jak ;)
 
A może podałbyś link o ile to z allegro radze się tak nie spieszyć z którego roku, ile lat ma konsolka ? I wogule była naprawiana czy nie.
 

Blader

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem na allegro za 900 zł xbox360 slim z dyskiem 250gb i Tobie też bym proponował taką wersje, minus tego jest taki że konsola jest bez gier
 

fruugat

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym brał na miejscu autora odrazu. :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Cena jest ok. Tylko zależy w jakim stanie jest konsola :)
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Temat wyczerpany. Wiadomo że się opłaca. Jasper to dobry sprzęt. Dokupując dysk pamiętaj że tylko nieliczne modele wd się nadają pozdro
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom