Xbox 360 Arcade z 28 marca 2008 czy liteon?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Grubcio_PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jest mój pierwszy wątek na tym forum więc proszę się nie śmiać!
Mam problem ponieważ troszkę za późno podjąłem decyzję o kupnie x360 arcade, przeszukałem cały empik i paręnaście sklepów i znalazłem w pewnym empiku 2 ostatnie już zarezerwowałem.
I w tym problem że nie wiadomo czy jest z benq czy liteon. Babka podałem mi datę produkcji, poprosiłem ja żeby zdjęła przedni panel próbowała ale nie udało jej się to. Więc razem z koleżanka niby znalazła stronkę gdzie po serialu da się sprawdzić napęd. Czy ktoś jest pewny że to jest benq i pa do tego powody?!
Proszę o pilna odp!
PS:. Jeśli ktoś zna sklep z x360 arcade najlepiej na śląsku (blisko Bytomia, najlepiej z przeróbka ixtreme w cenie) to piszcie. Mam zamiar tego z empika przerobić http://www.vega.shop.pl/.
Niby to ważne- kosola ma na tyle obudowy napis po pol, hol, ang itd... (podobno to ważne)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 Arcade z 28 marca 2008 czy liteon?

Jesli jest z marca to jest to Benq. LiteON'y weszly w kwietniu jesli sie nie myle. Niech ktos jeszcze dopowie, ewentualnie mnie poprawi. Ale chyba tak bylo.
 

Grubcio_PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox 360 Arcade z 28 marca 2008 czy liteon?

a dasz za to głowę, bo ja nie :D. Empik nie uwzględnia zwrotów niezepsutych konsol więc wiesz.
Gościu z Vegi mówił ze jego kolega miał elite z marca z właśnie liteon, a sam miał z końca marca premium z elite. Więc nic nie jest oczywiste. Da się jakoś spr po serialu bez zdejmowania tego panelu bo te noobki z empika sobie nie poradzą??!
Vega gg-2371405
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 Arcade z 28 marca 2008 czy liteon?

Koles z Vega shopu to rowny gosc. Sam kupowalem u niego konsole (osobiscie odbieralem) i przerabialem. ;p Ale to bylo pare miechow temu, wtedy jeszcze LiteON'a nie bylo. Dobra, niech ktos sie wypowie.
 

Grubcio_PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox 360 Arcade z 28 marca 2008 czy liteon?

Znalazłem premiuma :D 65nm z przeróbką, gta iv oran napedem benq za 1049 zł
kupuje go jutro.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Xbox 360 Arcade z 28 marca 2008 czy liteon?

Oki, zamykam temat.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom