Xbox 360 Core rysuje mi płyty i nie odczytywuje

Mateos44

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam problem ponieważ gdy włączam grę np: GTA 4 to Xbox rysuje mi płytę i piszę że nie można odczytać płyty ;/ a jak włączam grę Dead Or Alive to kilka sekund se pogram i już pisze że nie może odczytać płyty! co jest?!?!?
 

PLkubaPL

Banned
oddaj do serwisu
 

Senseipl

Użytkownik
Użytkownik
I nic już tam nie wkładaj.
 

Mateos44

Użytkownik
Użytkownik
I nic już tam nie wkładaj.
Haha -.-
 

Senseipl

Użytkownik
Użytkownik
Jakieś myśli dziwne? Chodziło mi żebyś tam płyt nie wsadzał..
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
Skontaktuj się z M$ i w razie potrzeby wyślij im konsole
 

Menavodi

Użytkownik
Użytkownik
Jakieś myśli dziwne? Chodziło mi żebyś tam płyt nie wsadzał..
Tak o to żebyś płyt nie wsadzał!!
 

maxi147

Świeżak
Świeżak
Skoro to jest Core to chyba nie ma już gwarancji..
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
czyszczenie lasera lub podkrecenie powinno pomoc ew. wymiana napedu :), ew zakup nowej konsoli bo tka moze juz dlugo nie pożyć znajac Xenon'y
 

Dani12

Banned
Przeczyść laser
 

Nesta

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam problem ponieważ gdy włączam grę np: GTA 4 to Xbox rysuje mi płytę i piszę że nie można odczytać płyty ;/ a jak włączam grę Dead Or Alive to kilka sekund se pogram i już pisze że nie może odczytać płyty! co jest?!?!?

Problem - miałem i pojechałem do serwisu, jeśli podczas gry 1 czy 2 raz przesuwałeś konsolę żeby lepiej kontroler chwytał sygnał odpowiedź jest prosta, huśtał się laserek który odczytywał płytę, polecam kupić nową płytę i nie powinno być podobnych sytuacji w przyszłości... oczywiście jeśli nie bedziesz przesuwał konsolą.
 

Mateos44

Użytkownik
Użytkownik
teraz jest o wiele gorzej... wkładam jakieś CD i xbox wczytuje i nagle zaczyna buczeć i gry nie wczytuje!! co jest?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
napęd kończy żywot.
 

Do góry Bottom