Xbox 360 czy PC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Najgorsze jak dla mnie jest w tym wypadku brak AA, wyśtępuje jeśli już to x2, a do tego rozdzielczość gier xboxa, jak dla mnie to porażka ... PC w tym wypadku wypada o niebo lepiej, chyba że bardzo chcesz zdobywać achievementy ;p
Podsumowując wg. mnie konsola jest dobra dla ludzi którzy boją się/ nie mają pojęcia o podłączneiu kompa do tv.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
No a nie przemawia do Cb to że nie musisz sprawdzać wymagań tylko wkładasz i grasz?
Bo ja zostałem przekonany do xboxa :)
@Jechu skoro masz takiego PC to po co kupowałeś Xboxa? bo ja już nie rozumiem?
Ja jak bym miał super PC to bym sobie głowy xbox'em nie zaśmiecał...
:)
Kupiłem Xa a później pc:/
M$ zrezygnował z ograniczenia gier w HD bo x360 już nie wyrabia.
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
Ja byłem w sytuacji bardzo podobnej bo mialem troche kasy i poczekac z 2 miechy i kupic ixa lub odrazu czesci do pcta. Kupilem czesci do pcta, wielki blad. Pogralem kilka miesiecy no i juz gierki nie chodzily na maxie gta 4 musialem patchowac a i tak scinalo. Wiec uzbieralem ponownie kase tym raem polowe, jak moj tato sie dowiedzial ze na tym mozna ogladac filmy dolozyl druga polowe no i mam ixa i ciesze sie najnowszymi grami bez zcinki na maksymalnej grafice :D W komputerze mnie denerwowaly wirusy, czesto ie psuly, cracki do gier byly zle i wyskakiwalo nie wysylaj. Pzdr wybierz ixa nawet jak tv jest dupnu przynajmniej pograsz w najnowsze gierki, trudno ze slaba grafe bedziesz miec, niedlugo wejda telewizory ledowe i stare plazmy FHD znacznie stanieja.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jechu, wiadomo nie od dziś, że PC potrafi wygenerować lepszą grafikę - każdy Ci to powie. (btw. Sama graficzna nie da rady =P. Potrzeba też dobrego procka i ramu. Sam wiem o tym, mimo dobrej graficznej GF 220GT, gry mi nie chodzą za dobrze, przez mojego procka AMD Sempron 3000+ 1x1.6Ghz i 1gb ramu)

Grając na iluś tam calach, trzeba zachować odpowiedni dystans. Inaczej, wzrok będzie się psuł. Czy widzisz różnice grając 2-3m od TV? No i na czym wygodniej grać? Klawiatura + mysz i 3m od TV, czy wygodnie trzymać pada ;)?

Moje zdanie -

x360
- gry

PC
-Fpsy, MMO...



@edit

Mało który PC wygeneruje gre w stałych 60FPS-ach ;).
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
O właśnie! Co do tego że grafa za 200zł będzie lepiej wyświetlać to się chyba trochę zapędziłeś...
Zobacz na tą tabelkę co wstawiłeś. Najtańsza karta z tamtej tabeli(radek 4670) ledwo sobie już radzi.
Polecana przez Was Geforce 9600 też nie najlepiej.
No to teraz popatrz tak. Karta, którą bym mógł kupić to Radeon 4670,nie mogę troższej bo by mi na resztę nie starczyło.
Jak ona teraz ledwo BF:BC2 ciągnie to co będzie za pół roku, rok?
No ja przepraszam bardzo ale nie będę co pół roku zmieniać gpu żeby pograć...
Właśnie się nie zapędziłem. A jak 42 fpsy z AAx4 to dla Ciebie mało to nie wiem czego ty chcesz. Ostatni wykres przedstawia grę w wyższej rozdzielczości niż na x360 masz:p
A tu masz całe porównanie

Jechu, wiadomo nie od dziś, że PC potrafi wygenerować lepszą grafikę - każdy Ci to powie. (btw. Sama graficzna nie da rady =P. Potrzeba też dobrego procka i ramu. Sam wiem o tym, mimo dobrej graficznej GF 220GT, gry mi nie chodzą za dobrze, przez mojego procka AMD Sempron 3000+ 1x1.6Ghz i 1gb ramu)

Grając na iluś tam calach, trzeba zachować odpowiedni dystans. Inaczej, wzrok będzie się psuł. Czy widzisz różnice grając 2-3m od TV? No i na czym wygodniej grać? Klawiatura + mysz i 3m od TV, czy wygodnie trzymać pada ;)?

Moje zdanie -

x360
- gry

PC
-Fpsy, MMO...



@edit

Mało który PC wygeneruje gre w stałych 60FPS-ach ;).
A na pc też gram na padzie od Xa więc nie mam tego dylematu;D

Bo twoją kartę ogranicza procek który tylko do netu się nadaje:p
Teraz 2x2,8ghz masz za 200zł
mobo 150zl
ram 2x2gb 300zl
czyli 650zł
 

Mlekoslaw

Użytkownik
Użytkownik
Jechu,

Mało który PC wygeneruje gre w stałych 60FPS-ach ;).
dokładnie...ale tak poza tym to wpadłem na pewien pomysł.
Czy dało by radę podłączyć Xboxa do laptopa? Mam w laptopie wyjście VGA.
Kupiłbym kabel VGA Big Ben'a. Tam dodają taką przejściówkę jak ktoś niema w monitorze wejść tylko kabel zakończony końcówką VGA.
Dałoby to radę?:D

@Jechu wszystko fajnie i pięknie tylko patrz na czym oni wycisnęli te FPS'y
Konfiguracja testowa PC:

* Procesor: Intel Core i7 920 2,66GHz @ 4GHz
* Płyta główna: Asus Rampage II Extreme Intel X58
* Pamięć RAM: Corsair DDR3 3x2GB 1600MHz CL8 DHX Core i7
* Karta graficzna: EVGA GTX260 Core 216, 896MB (55nm) SSC
* Dysk twardy: Seagate 250 GB Barracuda 7200.10, 16MB Cache
* Zasilacz: Be-quiet Dark Power P7-PRO-650W

Nie no po prostu zaje*****e,a jaki i7 tani jest...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
dokładnie...ale tak poza tym to wpadłem na pewien pomysł.
Czy dało by radę podłączyć Xboxa do laptopa? Mam w laptopie wyjście VGA.
Kupiłbym kabel VGA Big Ben'a. Tam dodają taką przejściówkę jak ktoś niema w monitorze wejść tylko kabel zakończony końcówką VGA.
Dałoby to radę?:D

@Jechu wszystko fajnie i pięknie tylko patrz na czym oni wycisnęli te FPS'y
Konfiguracja testowa PC:

* Procesor: Intel Core i7 920 2,66GHz @ 4GHz
* Płyta główna: Asus Rampage II Extreme Intel X58
* Pamięć RAM: Corsair DDR3 3x2GB 1600MHz CL8 DHX Core i7
* Karta graficzna: EVGA GTX260 Core 216, 896MB (55nm) SSC
* Dysk twardy: Seagate 250 GB Barracuda 7200.10, 16MB Cache
* Zasilacz: Be-quiet Dark Power P7-PRO-650W

Nie no po prostu zaje*****e,a jaki i7 tani jest...
Poczytaj wykorzystanie proca. Tylko 2 rdzenie aktywne bo MW2 więcej nie wspiera:p A w lapku masz wyjście a nie wejście, więc du.pa:D
 

Mlekoslaw

Użytkownik
Użytkownik
szkoda :D
A ta przejściówka?
Czy ona nie zamienia wyjścia na wejście? .
Zobacz sobie ;D bo pewnie wiesz o jaką mi chodzi.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
szkoda :D
A ta przejściówka?
Czy ona nie zamienia wyjścia na wejście? .
Zobacz sobie ;D bo pewnie wiesz o jaką mi chodzi.
Nie zadziała:p

Nie rozumiem tylko tego czemu porównujecie pc za parę k z Xem;p A komp za 900-1000zł będzie lepszy;p
 

gecko84

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie konsola jest do gier, komp do netu i pracy... Fakt, teraz PC lepiej sobie radzą z grafą, ale żeby grać w nowości trzeba co jakiś czas zmieniać sprzęt.
 

elosiema

Banned
Ja tam kupiłem x do gier.Nudziło mnie ciągłe patrzenie na wymagania gier/dokupywanie części.Jeżeli chcesz za 1k kupić dobry pc to powiem tylko tyle że tego nie zrobisz;)Jak nie masz kasy na gry do ps3 to je sprzedaj i kup iksa+ tv.Za 1500zł można już kupić przyzwoity tv
 

Mlekoslaw

Użytkownik
Użytkownik
Już we wcześniejszych postach wspominałem że nie mogę sprzedać gdyż nie jest to tylko moja konsola...młodsze rodzeństwo gra w badziewia typu EYE PET :)
 

elosiema

Banned
To kup im kota,koszt ok.10zł
 

Mlekoslaw

Użytkownik
Użytkownik
haha! :D niestety kota już mam :)
Poza tym ta konsola jest wzięta na raty...
 
Po co XBOX360 jak masz PS3 po co 2 konsole .. Komputer po co ci komputer jak nie ciągnie cię do niego, kup sobie mała plazmę za 600zł a reszczę kasy to nie wiem kup gry albo zostaw i dozbieraj na coś lepszego ..


A tak poza tym jak cię czytam to sobie myślę ze jesteś napalonym gówniarzem który napalił się i po pewnej chwili starzy sprowadzą cię do parteru i nic sobie nie kupisz .. Jeśli mylę się to sory..
 

Mlekoslaw

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe,ale nie wiem czemu mam straszną ochotę kupić xboxa,jak coś to moge sprzedać no nie? :)
 

Mlekoslaw

Użytkownik
Użytkownik
a jak w koncu jest z gwarancją? kiedy ona sie aktywuje? bo ja różne wersje słyszałem...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
a jak w koncu jest z gwarancją? kiedy ona sie aktywuje? bo ja różne wersje słyszałem...
Taki mały offtop z Twojej strony:p I nie piszemy postów jeden pod drugim:p
3 lata od daty produkcji albo od daty z dowodu zakupu.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Xbox , czy części do PC... PC ma 5 lat? No to chyba części będą baaardzo drogie i nie wiadomo czy podejdą pod twoją płytę główną (5-letnią)... Więc Xbox... lub monitor większy do PS3. Siedemnaście cali to trochę za mało do grania w nowe gry , w dodatku format 4:3 sprawi , ze będziesz mieć pasy u góry i u dołu , a wszystko zostanie pmniejszone...za te 900zł , chyba dostaniesz HD ready 22'. Chociaż... ja mam monitor od PC 19' z obsługa 720p i grało się całkiem normalnie na X360 , więc możesz zaryzykować i kupić tego X'a. 2 cale to chyba nie jest tak dużo i teoretycznie powinno sie grać normalnie.

A z gwarancją jest tak jak napisał kolega wyżej - jeśli masz paragon , to policzą od daty z paragonu. jeśli nie masz paragonu , do gwarancja jest liczona od daty produkcji konsoli.
 

Mlekoslaw

Użytkownik
Użytkownik
Ok, temat do zamknięcia, już wszystko wyjaśnione i ustalone.
A głównie jest to zasług użytkownika Jechu :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom