Xbox 360 czy warto :D

tomekbrk

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam do kupienia xbox-a z dyskiem 250gb. Data produkcji 2010-07-18, zasilacz 135w. W zestawie fifa 14 i forza 3. Z całym okablowaniem i padem myślę ze za 400zł uda mi się kupić :)
Nie miałem jeszcze takiego sprzętu więc zwracam się z pytaniem czy warto w to zainwestować :D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak,oczywiście.
 

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
WARTO !
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Ty jeszcze sie pytasz czy warto ,pewnie że tak :)
 

tomekbrk

Świeżak
Świeżak
Pytałem bo się nie znam :p To moja pierwsza konsola bo ją kupiłem :)
 

leno

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupiłem xbox 360 rok temu. Dużo znajomych mówiło, że już nie warto itp. Ale wierz mi, tyle gier do ogrania jest! Licząc nawet same ekskluzywne pozycje. Więc na pewno warto!
 

tomekbrk

Świeżak
Świeżak
Wszystko git śmiga tylko jakoś graficznie słabo to wygląda :/ Na kompie z 2007r miałem lepszą grafike a rewelacji w bebechach nie było
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No cóż. Większość gier na X360 wygląda naprawdę kupowato. ;-) Pare wyjątków tylko.
 

tomekbrk

Świeżak
Świeżak
AcIII wygląda znośnie porównywalnie do poprzednich wersji na kompie. A z kolei Forza 3 wygląda strasznie nie ciekawie. Czy nowsza gry wyglądają lepiej ??
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszystko zależy które. Halo 4 wygląda wg. mnie najlepiej ze wszystkich gier. Do ładnych opraw należą jeszcze wspomniane AC, FORZA4 gearsy i pare innych. Jak masz słabe nerwy to np. nie kupuj wiedźmina 2 czy halo ODST bo padniesz na zawał. :alkus:

Dodam od siebie, że jeżeli chcesz czerpać przyjemność z X360 to musisz niestety być tolerancyjny względem oprawy graficznej. Wielu ludzi myśli, że skoro konsole ps3/360 służą tylko do grania to gry będą wyglądały 5 razy lepiej jak na najnowszym PC... nic bardziej mylnego. Swojego pierwszego x360 miałem w 2010 i już wtedy grafika była bardzo słaba. ;-)
 

Harc.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
AcIII wygląda znośnie porównywalnie do poprzednich wersji na kompie. A z kolei Forza 3 wygląda strasznie nie ciekawie. Czy nowsza gry wyglądają lepiej ??
Forza Horizon, Tomb Raider 2013 moim zdaniem super wyglądają.
Musisz brać pod uwagę że graficznie gry na konsolach wyglądają gorzej niż na pc i normalne że gra np z 2007-2009 roku nie będzie wyglądała jak choćby nawet obecnie GTA5 na PC :D
 

Do góry Bottom